2x Festool Akumulátor HighPower BP 18 Li 4,0 HPC-ASI + Festool Vysavač CTLC SYS I-Basic Cleantec
Kód: 205034-576936Detailní popis produktu
Kompaktní: plný výkon a zároveň malá hmotnost – ideální pro práci bez únavy.
Akumulátor Li-HighPower Compact umožňuje práci bez únavy díky hmotnosti nižší než 600 gramů. Je tak o 20 % lehčí a o 50 % menší než akumulátor 5,0 Ah Li-HighPower. Ušetřili jsme přitom jen na hmotnosti, nikoli ale na výkonu: díky technologii článků Li-HighPower má dostatečný výkon pro většinu použití. Při energeticky náročných použitích, jako je např. řezání, doporučujeme akumulátor 5,0 Ah Li-HighPower nebo 8,0 Ah Li-HighPower. Má Bluetooth®, takže při zapnutí akumulátorového nářadí automaticky spustí spárovaný mobilní vysavač – a v kombinaci s aplikací Festool poskytuje podrobné informace o stavu nabití a provozních údajích, jako např. o teplotě nebo nabíjecích cyklech. A je samozřejmě kompletně zabezpečený díky službám Festool SERVICE.
- Práce bez únavy: 4,0 Ah pro plný výkon při nízké hmotnosti – s hmotností méně než 600 gramů je o 20 % lehčí a o 50 % menší než akumulátor 5,0 Ah Li-HighPower
- Mimořádně dlouhou životnost: zabezpečují články odolné vůči vysokému proudu.
- Bleskurychlé nabíjení: díky rychlonabíječce AIRSTREAM SCA 16 znovu připravený k použití za 34 minut. Umožňuje to aktivní chlazení během nabíjení.
- Praktické: LED ukazatel neustále zobrazuje aktuální stav nabití akumulátoru
- Bezpečná záležitost: obvodový rámeček z měkkého gumového materiálu pro ochranu a bezpečné odložení nářadí na šikmých plochách.
- Pohodlné: Bluetooth® umožňuje automatické spuštění vysavače CLEANTEC při zapnutí akumulátorového nářadí (předpokladem je použití vysavače, který podporuje Bluetooth®).
- Přídavné funkce: aplikace Festool umožňuje v kombinaci s funkcí Bluetooth® u akumulátoru chytré přídavné funkce, jako např. podrobné zobrazení stavu nabití, a další provozní údaje, jako teplota nebo nabíjecí cykly. Pro rychlou a jednoduchou identifikaci akumulátoru s nejnižším stavem nabití můžete nechat přímo na akumulátoru zablikat LED ukazatel. Lze také aktualizovat software: nainstalujte nejaktuálnější verzi, abyste vždy pracovali s nejnovějšími funkcemi nářadí.
- Pro každodenní práci bez starostí: samozřejmě jsou i akumulátory kompletně zabezpečené díky službám Festool SERVICE.
- lithium-iontový (Li-Ion) akumulátor s Bluetooth® a s funkcí AIRSTREAM
Festool Vysavač CTLC SYS I-Basic Cleantec - Pro zavěšení přes rameno: akumulátorový vysavač ve formátu Systaineru.
Silné stránky a užitek
- Maximálně mobilní: kompaktní formát Systaineru a minimální hmotnost, díky tomu lze perfektně přepravovat
- Pohodlný: díky nosnému popruhu si ho lze jednoduše pověsit přes rameno a díky odnímatelnému úložnému rámu na hadici má přesně správnou velikost
- Nezávislý: odsávání zcela bez síťové zásuvky se 2 akumulátory 18 V (4,0 Ah)
- Výkonný: díky 36V motoru srovnatelný výkon jako kabelový vysavač
- Možnost regulace: tři stupně pro nastavení sacího výkonu
- Bez přerušování: nepřetržitá práce u většiny použití s akumulátorovým nářadím se čtyřmi akumulátory a rychlonabíječkou TCL 6 DUO
- Praktický: zapnutí vysavače pomocí akumulátoru s Bluetooth® nebo dálkového ovládání
- Kompatibilní: lze spojovat se Systainery a integrovat do vestavných systémů pro vozidla bott
- Zdravější práce: s třídou prachu L
Stěžejní oblasti použití
- Ideální pro mobilní použití při servisních pracích
- Odsávání u akumulátorového nářadí díky integrované funkci Bluetooth®
- Pro drobné a krátké broušení, řezání a vrtání
- Ideální na závěrečný úklid po práci
- Na prach s hodnotami MAK > 1 mg/m³
- funkce Bluetooth® pro dálkové zapínání vysavače u akumulátorového nářadí
- vhodný pouze pro suché sání
Rozsah dodávky
- hlavní filtr
- instalovaný filtrační vak
- hladká sací hadice Ø 27 x 3 m-AS/CT s vyrovnávačem překroucení na straně vysavače
- hubice na čalounění D 36 PD
- štěrbinová hubice D 36 FD-150
- popruh SYS-CT
- dálkové ovládání pro vysavač CT-F I
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 10 kg |
| Bezdrátové Připojení: | Bluetooth® |
| Délka: | 39,6 cm |
| Doba Provozu (Při 20 °C): | 25 min |
| Hladina Akustického Tlaku (Lpa): | 65 dB |
| Kapacita Akumulátoru: | 4 Ah |
| Max. Objemový Proud: | 2400 l/min |
| Max. Podtlak: | 18000 Pa |
| Napětí Akumulátoru: | 18 V |
| Objem Nádoby: | 4,5 L |
| Objem Sacího Sáčku: | 3,5 L |
| Plocha Filtrační Patrony: | 5357 cm² |
| Šířka: | 29,7 cm |
| Třída Prachu: | L |
| Výška: | 30,7 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Festool je prémiová německá značka, která je synonymem pro profesionalitu, preciznost a spolehlivost. Již více než 90 let se zaměřuje na vývoj a výrobu elektrického a pneumatického nářadí pro nejnáročnější řemeslníky. Festool se proslavil svým propracovaným systémem, který umožňuje efektivní práci a dosahování dokonalých výsledků.
Ať už jste truhlář, tesař, malíř nebo instalatér, s nářadím Festool dosáhnete dokonalosti v každém detailu. V našem e-shopu najdete kompletní sortiment, včetně aku nářadí Festool, příslušenství a systémových řešení.
| Výrobní společnost : | Festool GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Wertstrasse 20, 73240 Wendlingen, Německo |
| E-mail : | info@festool.de |
