Aku foukač BL 500 E Stiga
Kód: 278500008/ST3Detailní popis produktu
BL 500e je akumulátorový foukač listí navržený tak, aby bylo venkovní čištění mnohem rychlejší a jednodušší.
Vzhledem k tomu, že se jedná o zahradní foukač napájený z baterie je v porovnání s typickým benzínovým bez emisí, s méně vibracemi a hlukem. Ergonomická rukojeť zajišťuje pohodlné používání, zatímco gumové podpěry chrání spodní stranu a trysku před poškozením.
Díky optimální poloze motoru a turbíny dokáže BL 500e foukat rychlostí až 55 m / s jedním přímým směrem.
Rychle a snadno čistí všechny venkovní povrchy.
Jeho intuitivní ovladač namontovaný na rukojeti vám umožňuje bez námahy volit mezi třemi různými nastaveními rychlosti vzduchu.
Pro lehké materiály na trávníku a štěrku můžete zvolit nízkou; médium na posekanou trávu a listí na asfaltu a jiných pevných površích; nebo plnou rychlostí pro čerstvý sníh, mokré listí a jiné náročnější úlomky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Foukače a vysavače |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.06 kg |
| EAN: | 8008984853720 |
| Bateriový Kit: | Není součástí |
| Délka: | 1010 mm |
| Doporučená Kapacita Baterie: | 2 Ah |
| Hladina Akustického Tlaku (Lpa): | 81 dB(A) |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 96 dB(A) |
| Hladina Vibrací (M/S2): | 2.27 |
| Hmotnost: | 2,8 kg |
| Lithium Baterie Jmenovitá Energie: | 86.4 Wh |
| Maximální Otáčky Motoru: | 19500 rpm |
| Maximální Rychlost Vzduchu: | 55 m/s |
| Nabíjecí Proud: | 1.5 A |
| Nabíječka: | Single standard |
| Napětí Akumulátoru: | 48 V |
| Pracovní Doba (+/- 20%): | 15 m |
| Průtok Vzduchu: | 11,28 m³/min |
| Šířka: | 160 mm |
| Typ Akumulátoru: | Lithium-ion |
| Typ Motoru: | Bezkartáčový |
| Typ Pohonu: | Baterie |
| Výkon: | 0.5 kW |
| Výška Produktu: | 260 mm |
| ? Objednací kód: | 278500008/ST3 |
| ? Distribuce: | CZ |
STIGA je renomovaná evropská značka s dlouholetou tradicí, která se specializuje na výrobu zahradní techniky. Ať už se jedná o sekačky na trávu, zahradní traktory nebo robotické sekačky, STIGA přináší inovativní, spolehlivá a uživatelsky přívětivá řešení, která promění práci na zahradě v radost.
S technikou STIGA získáte spolehlivého partnera, který vám pomůže vytvořit a udržet dokonalou zahradu. Investujte do kvality, která vám ušetří čas i námahu.
| Výrobní společnost : | STIGA S.p.A. |
|---|---|
| Adresa : | Via del Lavoro 6, 31033 Castelfranco Veneto (TV), Itálie |
| E-mail : | info@stiga.com |
