Aku foukač Husqvarna 120iB kit
Kód: 9679761-02Detailní popis produktu
Husqvarna 120iB je lehký a snadno ovladatelný foukač na baterii pro údržbu malých a středních zahrad.
Kompaktní design, pohodlná pracovní pozice, intuitivní ovládání, nízká hmotnost a dokonalé vyvážení vám umožní pracovat efektivně a zároveň s menší námahou.
Snadné startování, rychlá akcelerace a tři režimy zajišťují flexibilitu při práci.
Včetně akumulátoru BLi20 a nabíječky QC80.
Lehká konstrukce
Celkově nízká hmotnost, méně komponent a lehký elektromotor v porovnání s benzinovými stroji.
Rychlá akcelerace při startování
Rychlá akcelerace při startování umožňuje pracovat efektivněji
3 různé režimy pro nejlepší výkon podle podmínek a potřeb.
3 různé režimy pro nejlepší výkon podle podmínek a potřeb.
3N - pro menší práce uvnitř nebo venku. 7N - střední výkon, vhodný pro většinu prací. 10N - pro náročnější práce, kdy je potřebný plný výkon.
Jedna baterie do všech výrobků
Baterie Li-Ion 36 V je určena pro náročné a dlouhodobé profesionální použití. Je vhodná pro všechny naše ručně nesené stroje, takže v případě potřeby můžete rychle přehodit baterii např. z řetězové pily, foukače nebo vyžínače do nůžek na živé ploty a plynule pokračovat v práci.
Nízká hladina hluku
Nízká hladina hluku umožňuje delší pracovní dobu a práci v oblastech citlivých na hluk či jinak omezených.
Vynikající ergonomie
Vynikající ergonomie díky výjimečné vyváženosti výrobku, pohodlné rukojeti a intuitivnímu ovládání.
Stejnosměrný motor
Vysoký poměr točivého momentu k hmotnosti pro zvýšení účinnosti, snížení hluku a delší životnost.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Foukače a vysavače |
|---|---|
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 7392930280410 |
| Hladina Akustického Tlaku (Lpa): | 83 dB(A) |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 96.6 dB(A) |
| Hladina Vibrací Zadní Rukojeť (M/S2): | 1 m/s² |
| Hmotnost (Bez Akumulátoru): | 2,0 kg |
| Napětí Akumulátoru: | 36 V |
| Proud Vzduchu V Trubici: | 10.3 m³/min |
| Průměr Trubice: | 69 mm |
| Rychlost Vzduchu: | 46 m/s |
| Rychlost Vzduchu (Kulatá Tryska): | 46 m/s |
| Typ Akumulátoru: | Lion |
| Typ Motoru: | BLDC (bezkomutátorový stejnosměrný) |
| Velikost Výrobku, Dxšxv: | 90x12.6x27.5 cm |
| Foukací Síla: | 9.6 N |
| ? Objednací kód: | 9679761-02 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
