Aku foukač Husqvarna 525iB Mark II bez akumulátoru a nabíječky
Kód: 9679155-03Detailní popis produktu
Husqvarna 525iB Mark II je výkonný a vysoce účinný akumulátorový foukač.
Je osazen výkonným bezkomutátorovým motorem, který umožňuje nižší spotřebu energie, a tím i delší dobu provozu.
Lehký, kompaktní a dobře vyvážený design jej činí více než vhodným pro profesionální použití na plný úvazek a nízká hladina hluku umožňuje pracovat v oblastech citlivých na hlučný provoz.
Foukač se spouští snadno a rychle po kliknutí na klávesnici.
V případě potřeby lze výkon ještě navýšit v režimu Boost, který spustíte jedním kliknutím.
Díky tempomatu se můžete plně soustředit na odfoukávání listí a nečistot. Tempomat lze aktivovat také v režimu Boost.
Foukač je kompatibilní s vysoce flexibilním 36 V akumulátorovým systémem Husqvarna.
Není v ceně
Model akumulátoru
Typ nabíječky
Zdokonalená konstrukce ventilátoru
Špičkový výkon ve třídě profesionálních akumulátorových výrobků díky pokročilé konstrukci ventilátoru elektromotoru, který poskytuje účinnou foukací sílu.
Trvalé zvýšení výkonu
Trvalý maximální foukací výkon lze snadno aktivovat jedním kliknutím na tlačítko režimu Boost.
Regulace otáček motoru
Pomocí tempomatu si můžete nastavit stálou rychlost foukání pro nepřetržitou práci bez upravování.
Odolnost proti povětrnostním vlivům (IPX4)
Tento akumulátorový výrobek společnosti Husqvarna splňuje klasifikaci IPX4 pro odolnost proti stříkající vodě. Díky této vlastnosti se jedná o odolný a spolehlivý výrobek, který může být použit po celý rok za každého počasí.
Akumulátor jako součást designu (v patentovém řízení)
Akumulátor je umístěn vodorovně napříč strojem, aby se snížilo riziko, že se do jeho přihrádky dostane špína, voda, odřezky nebo prach, což by mohlo způsobit potíže s konektorem. Zároveň se tím zlepšuje rozložení hmotnosti a vyvážení stroje, díky čemuž je snáze ovladatelný a lépe se s ním pracuje. Příčné uložení akumulátoru je vysoce flexibilní, neboť umožňuje použití akumulátorů různých velikostí.
Pohodlná pracovní poloha
Stroj je vybaven popruhem pro pohodlnou pracovní polohu a závěsným poutkem.
Nízká hladina hluku
Nízká hladina hluku přispívá k příjemnějšímu pracovnímu prostředí a zajišťuje delší pracovní dobu bez rušení ostatních.
Ergonomická rukojeť
Ergonomicky tvarovaná rukojeť pro větší pohodlí při práci a snadný přístup k ovládacím prvkům.
Lehká konstrukce
Nízká celková hmotnost ve srovnání s benzínovými stroji díky menšímu počtu komponentů a lehkému elektromotoru přispívá k pohodlnějšímu používání.
Vynikající ergonomie
Dokonalé vyvážení, pohodlná rukojeť a intuitivní klávesnice poskytují vynikající ergonomii pro pohodlnou práci.
Minimální údržba
Žádné doplňování paliva, méně náročná obsluha a elektronicky řízený systém pohonu zaručují méně prostojů v práci a nízké provozní náklady.
Nízké emise uhlíku
U tohoto výrobku si můžete být jisti, že během aktivního používání produkuje méně emisí uhlíku v porovnání s tradičním benzínovým výrobkem. Tento akumulátorový výrobek během používání nevypouští žádné emise CO2 a dokáže nabídnout výkon a kvalitu, které očekáváte od značky Husqvarna. Je však důležité si uvědomit, že emise CO2 vznikají během dalších fází životního cyklu výrobku, jako jsou výroba, nabíjení a likvidace po konci životnosti.
Práce bez kabelu
Stroj s akumulátorem uvnitř nabízí skutečnou flexibilitu pro vaši práci. Alternativně lze stroj připojit také k zádovému akumulátoru. Prostě podle vašich potřeb a preferencí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ZAHRADNÍ TECHNIKA |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.5 kg |
| EAN: | 7392930671430 |
| Hladina Akustického Tlaku (Lpa): | 85 dB(A) |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 101 dB(A) |
| Hladina Vibrací Zadní Rukojeť (M/S2): | 2,5 m/s² |
| Hmotnost (Bez Akumulátoru): | 2,5 kg |
| Napětí Akumulátoru: | 36 V |
| Proud Vzduchu V Krytu: | 12,8 m³/min |
| Proud Vzduchu V Trubici: | 11,33 m³/min |
| Proud Vzduchu V Trubici Při Maxim. Výkonu (Boost): | 13,33 m³/min |
| Rychlost Vzduchu (Kulatá Tryska): | 48 m/s |
| Foukací Síla: | 17 N |
| ? Objednací kód: | 9679155-03 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
