Aku foukač Stiga BL 300e Kit
Kód: 273504501/ST1Detailní popis produktu
Více výkonu pro vyfukování listí!
Foukač na baterie 2x20V se 2 různými rychlostmi proudění vzduchu a dokonalým vyvážením, díky němuž během okamžiku odstraníte listí a nečistoty z cesty.
Ideální pro běžné nebo bodové čištění
Rychlost vzduchu až 42 m/s
K dispozici jsou dvě rychlosti proudění vzduchu podle vašich potřeb
Nabíjení na palubní desce vám usnadní život. Nabíjení na stěně, které vám ještě více usnadní život!
Řešení problému s ukládáním pomocí nového patentovaného systému (součástí balení )
Obsahuje 2x20V (2Ah) baterie ePower, které poskytují vyšší výkon a účinnost
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Foukače a vysavače |
|---|---|
| Hmotnost: | 4.64 kg |
| EAN: | 8008984864467 |
| Bateriový Kit: | Součástí |
| Hladina Akustického Tlaku (Lpa): | 85 dB(A) |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 96 dB(A) |
| Hladina Vibrací (M/S2): | 0.15 |
| Hmotnost: | 3,25 kg |
| Kapacita Akumulátoru: | 4 Ah |
| Lithium Baterie Jmenovitá Energie: | 72 Wh |
| Maximální Otáčky Motoru: | 21500 rpm |
| Maximální Rychlost Vzduchu: | 43 m/s |
| Nabíjecí Proud: | 2 A |
| Nabíječka: | Plug-in standard |
| Napětí Akumulátoru: | 20 V |
| Pracovní Doba (+/- 20%): | 37 m |
| Průtok Vzduchu: | 12,05 m³/min |
| Typ Akumulátoru: | Lithium-ion |
| Typ Motoru: | Kartáčový |
| Typ Pohonu: | Lithium-iontová baterie |
| Výkon: | 0.5 kW |
| ? Objednací kód: | 273504501/ST1 |
| ? Distribuce: | CZ |
STIGA je renomovaná evropská značka s dlouholetou tradicí, která se specializuje na výrobu zahradní techniky. Ať už se jedná o sekačky na trávu, zahradní traktory nebo robotické sekačky, STIGA přináší inovativní, spolehlivá a uživatelsky přívětivá řešení, která promění práci na zahradě v radost.
S technikou STIGA získáte spolehlivého partnera, který vám pomůže vytvořit a udržet dokonalou zahradu. Investujte do kvality, která vám ušetří čas i námahu.
| Výrobní společnost : | STIGA S.p.A. |
|---|---|
| Adresa : | Via del Lavoro 6, 31033 Castelfranco Veneto (TV), Itálie |
| E-mail : | info@stiga.com |
