Aku křovinořez Husqvarna 220iR
Kód: 9707544-02Detailní popis produktu
Výkonný a ergonomický vyžínač navržený pro snadné skladování
Model Husqvarna 220iR kombinuje vysoký výkon s vynikající ergonomií a jde tak o optimální vyžínač pro velké zahrady. Řídítka, teleskopickou hřídel a polstrovaný postroj lze seřídit, což zajišťuje pohodlné a příjemné používání i při dlouhém vyžínání. Pomocí plynulé regulace rychlosti můžete také nastavit správný výkon na daný úkol. Kromě strunové hlavy R25 pro efektivní vyžínání trávy je součástí balení také vyžínací hlava Tri-Cut s plastovými noži, která je ideální pro náročnější práce, jako jsou zarostlé plochy mimo zahradu. Když potřebujete vyžínač skladovat nebo přepravovat, oceníte teleskopickou hřídel a sklopná řídítka, díky kterým je vysoce kompaktní a snadno ovladatelný. Je součástí flexibilního 36V systému BLi-X společnosti Husqvarna, který umožňuje použití jednoho akumulátoru pro několik strojů.
V ceně
OEM Nosný popruh: Jednoduchý nosný popruh
OEM Strunová hlava: R25 & Tri-Cut B
Model akumulátoru: 40-B140, 36V / 4,0Ah
Typ nabíječky: 40-C80
Není v ceně
OEM Pilový kotouč
OEM Trávní kotouč
Tri-Cut pro silně zarostlé oblasti
Vyžínací hlava s vyměnitelnými plastovými noži, ideální pro hrubší trávu a plochy s keři a kameny.
Kompaktní skladování a přeprava
Díky teleskopické hřídeli a sklopným řídítkům lze vyžínač zmenšit až o 70 % pro snadné skladování a přepravu. Chytrá svorka umožňuje rychlé a snadné složení a seřízení řídítek.
Chytrá svorka pro snadné seřízení
Chytrý upínací mechanismus umožňuje řídítka snadno složit a seřídit bez použití nářadí, abyste vyžínač mohli rychle připravit k práci, skladování nebo přepravě.
Teleskopická hřídel
Nastavitelná teleskopická hřídel pro pohodlnou pracovní pozici a snadné skladování. Snadno upravte délky pro vaše potřeby a když je práce hotová, jednoduše složte hřídel pro lepší skladování.
Rychlá výměna strunové hlavy
Se strunovou hlavou Rapid Replace™ můžete snadno navinout strunu bez nutnosti otevírání krytu. Při instalaci nové struny ji protáhněte strunovou hlavou a otočte knoflíkem.
Standardní jednoduché popruhy
Jednoduchý standardní nosný popruh pro lehčí křovinořezy. Lze ho snadno odepnout jednou rukou.
savE™
Režim savE™ maximalizuje dobu provozu, snižuje hladinu hluku a snižováním otáček prodlužuje výdrž akumulátoru. Ideální pro úkoly, které nevyžadují plný výkon. Režim savE™ zapnete a vypnete pouhým stisknutím tlačítka.
Systém vyměnitelných akumulátorů
Flexibilní 36V systém BLi-X společnosti Husqvarna nabízí akumulátorový pohon na vše od lehkých i náročných prací kolem domu po profesionální použití. Jeden akumulátor lze použít pro několik strojů a s celou řadou variant, od lehkých integrovaných akumulátorů až po zádové, což usnadňuje nalezení optimálního řešení co se týče výkonu a náročnosti vaší práce. Všechny akumulátory poskytují vysoký výkon, jsou konstruovány pro dlouhodobé používání a lze je rychle dobíjet a vyměňovat pro nepřetržité používání.
Automatické vypnutí
Když se výrobek nepoužívá, automaticky se vypne, což snižuje riziko úrazu a prodlužuje výdrž.
Tichý provoz
Nízká hladina hluku přispívá k příjemnému pracovnímu prostředí a minimálnímu rušení okolí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové křovinořezy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 7333377589605 |
| Hmotnost (Bez Akumulátoru A Řezacího Zařízení): | 3,93 kg |
| Maximální Ot./Min. Výstupního Hřídele: | 6 800 ot./min |
| Napětí Akumulátoru: | 36 V |
| Šířka Záběru: | 36 cm |
| Typ Akumulátoru: | Lion |
| Typ Motoru: | BLDC (bezkomutátorový stejnosměrný) |
| Rozměry výrobku, délka: | 172 cm |
| Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy: | 85,4 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, garantovaná (LWA): | 94 dB(A) |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 4,3 kg |
| Průměr nosné trubky: | 36 mm |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
