Aku křovinořez SBC 500 AE Stiga
Kód: 278200008/ST2Detailní popis produktu
Výkonný a snadno ovladatelný křovinořez SBC 500 je navržen tak, aby zvládl houževnaté plevele a vegetaci ve vaší zahradě.
Jeho střídavý motor s výkonem 500 W poskytuje vynikající výkon, účinnost a dlouhou životnost.
A protože se jedná o akumulátorový křovinořez, nemusíte si dělat starosti s žádnými kabely ani emisemi a je mnohem tišší než běžné benzínové křovinořezy.
Akumulátorový křovinořez pro práci bez kabelu a bez stresu
Díky funkci Tap and go je uvolnění struny rychlé a snadné
Nastavitelná rukojeť pro pohodlnější manipulaci
Variabilní rychlost pro lepší řízení energie a výkon
Střídavý motor poskytuje vynikající výkon a dlouhou životnost
Doporučená baterie: STIGA E-Power E 440 (4Ah) - prodává se samostatně
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové křovinořezy |
|---|---|
| Hmotnost: | 5.5 kg |
| EAN: | 8008984844377 |
| Bateriový Kit: | Není součástí |
| Délka: | 1800 mm |
| Délka Struny: | 4 m |
| Doporučená Kapacita Baterie: | 4 Ah |
| Hladina Akustického Tlaku (Lpa): | 75,7 dB(A) |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 96 |
| Hladina Vibrací Přední Rukojeť (M/S2): | 3.63 |
| Hladina Vibrací Zadní Rukojeť (M/S2): | 2.81 |
| Hmotnost: | 4,7 kg |
| Kapacita Akumulátoru: | 4 Ah |
| Lithium Baterie Jmenovitá Energie: | 172.8 Wh |
| Maximální Otáčky Motoru: | 6500 rpm |
| Nabíjecí Proud: | 1.5 A |
| Nabíječka: | Single standard |
| Napětí Akumulátoru: | 48 V |
| Pracovní Doba (+/- 20%): | 30 m |
| Průměr Kotouče: | 255 mm |
| Průměr Struny: | 2 mm |
| Průměr Trubky Hřídele: | 25.4 mm |
| Šířka: | 380 mm |
| Šířka Záběru: | 38 cm |
| Typ Držadla: | Smyčková |
| Typ Hřídele: | Rovná |
| Typ Motoru: | Bezkartáčový |
| Typ Nože: | 3 T |
| Typ Nylonové Hlavice: | Tap &, Go dvoustrunová se snadný posuvem |
| Typ Pohonu: | Baterie |
| Úhel Řezu: | Pevný |
| Výkon: | 0.5 kW |
| Výška Produktu: | 180 mm |
| ? Objednací kód: | 278200008/ST2 |
| ? Distribuce: | CZ |
| Položka byla vyprodána… | |
STIGA je renomovaná evropská značka s dlouholetou tradicí, která se specializuje na výrobu zahradní techniky. Ať už se jedná o sekačky na trávu, zahradní traktory nebo robotické sekačky, STIGA přináší inovativní, spolehlivá a uživatelsky přívětivá řešení, která promění práci na zahradě v radost.
S technikou STIGA získáte spolehlivého partnera, který vám pomůže vytvořit a udržet dokonalou zahradu. Investujte do kvality, která vám ušetří čas i námahu.
| Výrobní společnost : | STIGA S.p.A. |
|---|---|
| Adresa : | Via del Lavoro 6, 31033 Castelfranco Veneto (TV), Itálie |
| E-mail : | info@stiga.com |
