Aku multi-tool MT 100 E kit Stiga
Kód: 271724108/ST2Detailní popis produktu
Se sadou lehkého, univerzálního nástroje MT 100e (s baterií 4,0 Ah) nemusíte šplhat po žebřících, abyste upravovali vysoké keře a stromy. Naše 20V baterie ePower s kapacitou 4 Ah umožňuje na jedno nabití 70 minut stříhání a 20 minut prořezávání.
Stačí připojit nůžky na živý plot nebo prořezávací pilu, vysunout teleskopickou rukojeť a základní zahradnické práce zvládnete snadno a rychle – a to vše se stojem bezpečně ze země.
Bateriový Multi tool zajišťuje nepřetržité stříhání a prořezávání živých plotů
Ergonomický, elegantní design s měkkou rukojetí
Postroj se zahákne na univerzální nástroj – pro snížení námahy a lepší rovnováhu
55cm teleskopické prodloužení – uživatel může nástrojem dosáhnout do výšky 2,75 m (nůžky na živý plot) a 2,55 m (prořezávací pila)
46cm stříhací lišta s roztečí zubů 26 mm zvládne středně silné větve
1 baterie STIGA ePower20V E 24 (4 Ah) a nabíječka v balení
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové plotostřihy |
|---|---|
| Hmotnost: | 5.23 kg |
| EAN: | 8008984855267 |
| Bateriový Kit: | Součástí |
| Délka: | 2540 mm |
| Délka Čepele: | 46 cm |
| Délka Řezu: | 42 cm |
| Délka Teleskopického Prodloužení Rukojeti (Max): | 170 cm |
| Délka Teleskopického Prodloužení Rukojeti (Min): | 115 cm |
| Délka Tyče: | 20 cm |
| Energie: | 150 W, 280 W |
| Hmotnost: | 4,67 kg |
| Kapacita Akumulátoru: | 4 Ah |
| Lithium Baterie Jmenovitá Energie: | 72 Wh |
| Maximální Otáčky Motoru: | 2500 rpm |
| Nabíjecí Proud: | 2 A |
| Nabíječka: | Single standard |
| Napětí Akumulátoru: | 20 V |
| Objem Olejové Nádrže: | 0,115 l |
| Olejové Čerpadlo: | Automatický |
| Otáčky Zubatého Kotouče: | 2600 spm |
| Pracovní Doba (+/- 20%): | 20 m, 70 mm |
| Průměr Trubky Hřídele: | 26 mm |
| Rychlost Řetězu: | 5 m/s |
| Řetězový Napínací Systém: | Rychlé boční napínání |
| Řezná Kapacita (Průměr): | 18 mm |
| Spojka Prodloužení: | 55 cm |
| Šířka: | 90 mm |
| Typ Držadla: | Zadní rukojeť |
| Typ Lišty: | Lišta s ozubeným kolečkem |
| Typ Motoru: | Kartáčový |
| Typ Nože: | Duální |
| Typ Pohonu: | Baterie |
| Typ řetězu: | 91PX- 033X |
| Výkon: | 0.28 kW |
| Výška Produktu: | 170 mm |
| Vzdálenost Zubů: | 26 mm |
| ? Objednací kód: | 271724108/ST2 |
| ? Distribuce: | CZ |
STIGA je renomovaná evropská značka s dlouholetou tradicí, která se specializuje na výrobu zahradní techniky. Ať už se jedná o sekačky na trávu, zahradní traktory nebo robotické sekačky, STIGA přináší inovativní, spolehlivá a uživatelsky přívětivá řešení, která promění práci na zahradě v radost.
S technikou STIGA získáte spolehlivého partnera, který vám pomůže vytvořit a udržet dokonalou zahradu. Investujte do kvality, která vám ušetří čas i námahu.
| Výrobní společnost : | STIGA S.p.A. |
|---|---|
| Adresa : | Via del Lavoro 6, 31033 Castelfranco Veneto (TV), Itálie |
| E-mail : | info@stiga.com |
