Aku Multi-tool MT 500 Stiga
Kód: 278720008/ST3Detailní popis produktu
MT 500e je lehký a výkonný akumulátorový multifunkční nástroj - skládající se z teleskopické násady, nástavce na zastřihování živých plotů a nástavce na prořezávání, který umožňuje snadné ořezávání těžko přístupných keřů a stromů.
Tento robustní zahradní multifunkční nástroj, který je napájen baterií 48 V, vám na jedno nabití poskytne až 50 minut pracovního času na stříhání nebo 20 minut na řezání (48V,5Ah).
A s rukojetí otočnou o 112 ° otočnou hlavou najdete pro vás ten nejpohodlnější pracovní úhel.
Lehký univerzální akumulátorový nástroj pro stříhání živých plotů a prořezávání
75 cm teleskopický výsuv dosahuje s nástavcem na stříhání do výšky 2,95 m a s nástavcem na prořez 2,70 m
46cm dvojčinná laserem broušená čepel na živé ploty a 25 cm lišta s řetězem na řezání
112 ° otočnou hlavou a měkký gumový úchop
Doraz na nástavci s plotosřihem poskytuje maximální přesnost řezu
Doporučená baterie: STIGA ePowerE 420 (2Ah) - prodává se samostatně
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové plotostřihy |
|---|---|
| Hmotnost: | 9.7 kg |
| EAN: | 8008984855373 |
| Bateriový Kit: | Není součástí |
| Délka: | 2350 mm |
| Délka Čepele: | 46 cm |
| Délka Řezu: | 44 cm |
| Délka Teleskopického Prodloužení Rukojeti (Max): | 295 cm |
| Délka Tyče: | 25 cm |
| Doporučená Kapacita Baterie: | 2 Ah |
| Energie: | 0.4 kW |
| Hmotnost: | 6,1 kg |
| Lithium Baterie Jmenovitá Energie: | 86.4 Wh |
| Nabíjecí Proud: | 1.5 A |
| Nabíječka: | Single standard |
| Napětí Akumulátoru: | 48 V |
| Objem Olejové Nádrže: | 0,085 l |
| Olejové Čerpadlo: | Automatický |
| Otáčky Zubatého Kotouče: | 3000 spm |
| Postroj: | Jednoduchý |
| Pracovní Doba (+/- 20%): | 20 m, 8 m |
| Rychlost Řetězu: | 5 m/s |
| Řetězový Napínací Systém: | Napínání předním šroubem |
| Řezná Kapacita (Průměr): | 18 mm |
| Spojka Prodloužení: | 75 cm |
| Šířka: | 120 mm |
| Typ Držadla: | Zadní rukojeť |
| Typ Lišty: | Lišta s ozubeným kolečkem |
| Typ Motoru: | Kartáčový |
| Typ Nože: | Duální |
| Typ Pohonu: | Baterie |
| Typ řetězu: | 3/8" .050" (91PX040E) |
| Úhel Natočení Lopatky: | 112 ° |
| Výkon: | 0.4 kW |
| Výška Produktu: | 130 mm |
| Vzdálenost Zubů: | 28 mm |
| ? Objednací kód: | 278720008/ST3 |
| ? Distribuce: | CZ |
STIGA je renomovaná evropská značka s dlouholetou tradicí, která se specializuje na výrobu zahradní techniky. Ať už se jedná o sekačky na trávu, zahradní traktory nebo robotické sekačky, STIGA přináší inovativní, spolehlivá a uživatelsky přívětivá řešení, která promění práci na zahradě v radost.
S technikou STIGA získáte spolehlivého partnera, který vám pomůže vytvořit a udržet dokonalou zahradu. Investujte do kvality, která vám ušetří čas i námahu.
| Výrobní společnost : | STIGA S.p.A. |
|---|---|
| Adresa : | Via del Lavoro 6, 31033 Castelfranco Veneto (TV), Itálie |
| E-mail : | info@stiga.com |
