Aku nůžky Metabo AHS 18-55 V bez aku
Kód: 600463850Detailní popis produktu
Lišta se speciální geometrií pro nízké opotřebení, a tím o 200 % delší životnost
Čistý řez díky oboustranně diamantem broušeným zubům lišty v úhlu 30°
Bezpečnostní spodní lišta pro vysokou bezpečnost při práci
vysoký výkon při stříhání díky dvoustupňovému převodu
Příjemná práce díky běhu bez vibrací, perfektní ergonomii a rukojeti softgrip
Bezpečnost díky elektronickému rychlému zastavení lišty (za 0,3 sekundy)
Ochrana proti nárazu pomocí odbočkového přívodu chrání uživatele a převodovku před zpětnými rázy
Technologie Ultra-M: nejvyšší výkon, šetrné nabíjení a 3 roky záruka na akumulátorový článek
Rozsah dodávky:
úložné pouzdro
bez akumulátorového článku
bez nabíječky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové plotostřihy |
|---|---|
| Hmotnost: | 4.5 kg |
| EAN: | 4007430243058 |
| Délka Řezu: | 53 cm |
| Hladina Akustického Tlaku (Lpa): | 67 dB(A) |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 87 dB(A) |
| Hmotnost: | 3,9 kg |
| Napětí Akumulátoru: | 18 V |
| Počet Řezů Při Volnoběhu: | 2700 min |
| Tloušťka Řezu: | 18 mm |
| Nejistota měření K: | 1.5 m/s² |
| Volnoběh: | 2.5 m/s² |
| ? Objednací kód: | 600463850 |
| ? Distribuce: | CZ |
Metabo je německý výrobce profesionálního elektrického nářadí s dlouholetou tradicí a pověstí spolehlivosti. Od roku 1924 se značka zaměřuje na vývoj a výrobu nástrojů, které splňují nejvyšší standardy kvality a výkonu. Nářadí Metabo je ideální volbou pro řemeslníky, stavaře a náročné kutily, kteří hledají spolehlivé a odolné stroje.
Kvalita, výkon, spolehlivost. To jsou hlavní pilíře, na kterých stojí značka Metabo. Jejich nářadí je navrženo tak, aby vydrželo náročné podmínky a poskytovalo dlouhodobě vynikající výsledky. Investujte do nářadí, které vás nezklame.
Prohlédněte si naši kompletní nabídku produktů Metabo a najděte si ten pravý nástroj pro váš projekt!
| Výrobní společnost : | Koki Holdings Co., Ltd. (dříve známá jako Hitachi Koki Co., Ltd.) |
|---|---|
| Adresa : | 32-1 Senju Asahi-cho, Adachi-ku, Tokio 120-0026, Japonsko |
| Zástupce výrobce v EU : | Koki Holdings Europe GmbH |
| Adresa zástupce v EU : | Metabo-Allee 1, D-72622 Nürtingen, Německo |
| E-mail zástupce v EU : | de-marketing.hikoki@koki.eu |
