Aku odmechovač Husqvarna S138i
Kód: 9679222-06Související produkty
Detailní popis produktu
Účinný akumulátorový vertikutátor s funkcí 2 v 1
Husqvarna S 138 – lehký akumulátorový vertikutátor se snadným přepínáním mezi odmechovačem a vertikutátorem. Snadno nastavitelná pracovní hloubka a výkonný motor účinně odstraňují z trávníku travní plsť a mech. Díky dvěma slotům pro akumulátory můžete pracovat déle. Kompaktní konstrukce a sklopná řídítka usnadňují přepravu a skladování.
Není v ceně
akumulátor
nabíječka
Intuitivní klávesnice
Uživatelsky přívětivá klávesnice zajišťuje snadnou manipulaci a pohodlný přístup k užitečným informacím.
Ergonomická řídítka
Ergonomický úhel řídítek v kombinaci s lehce dosažitelnými kyvnými rameny zajišťuje snadné ovládání.
Jednoduché sklopení rukojeti
Snadné složení rukojeti pro minimalizaci prostoru potřebného pro skladování a přepravu.
Centrální nastavení výšky nožů
Rychlé a snadné nastavení pracovní výšky pomocí jedné páky.
Režim úspory energie savE™
Režim savE™ maximalizuje dobu provozu, snižuje hladinu hluku a snižováním otáček prodlužuje výdrž akumulátoru. Ideální pro úkoly, které nevyžadují plný výkon. Režim savE™ zapnete a vypnete pouhým stisknutím tlačítka.
2-v-1 - s výměnnými hřídeli
Snadné přepínání mezi odmechovačem a vertikutátorem.
Vak nepropouštějící prach
Sběrný koš zachytává prach a zabraňuje jeho vyfouknutí do obličeje obsluhy.
Nízké emise uhlíku
U tohoto výrobku si můžete být jisti, že během aktivního používání produkuje méně emisí uhlíku v porovnání s tradičním benzínovým výrobkem. Tento akumulátorový výrobek během používání nevypouští žádné emise CO2 a dokáže nabídnout výkon a kvalitu, které očekáváte od značky Husqvarna. Je však důležité si uvědomit, že emise CO2 vznikají během dalších fází životního cyklu výrobku, jako jsou výroba, nabíjení a likvidace po konci životnosti.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odmechovače |
|---|---|
| Hmotnost: | 21 kg |
| EAN: | 7333377554245 |
| Hmotnost: | 19,5 kg |
| Kolečka S Ložisky, Přední/Zadní: | Ano/Ano |
| Materiál Skeletu: | ABS plast |
| Možnosti Nastavení Výšky Rukojeti: | 2 možnosti |
| Nastavení Výšky Sečení: | Centrální |
| Objem Sběrného Koše: | 45 l |
| Poháněná Kola: | N/A |
| Pracovní Hloubka: | -0,8 cm |
| Přednastavené Otáčky: | 3 200 ot./min |
| Ráfky, Materiál: | Plast |
| Rozměry Výrobku, Výška: | 101,5 cm |
| Rozvor: | 27 cm |
| Systém Pohonu: | Bez pojezdu |
| Typ Nože: | Delta nože a pružinové hroty |
| Typ Rukojeti: | Ergonomická |
| Typ Sběrného Koše: | Tkaninová ochrana proti prachu |
| Vibrace Rukojeti: | 5,4 m/s² |
| Rozměry výrobku, délka: | 107,5 cm |
| Rozměry výrobku, šířka: | 61,5 cm |
| Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy: | 75,3 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, garantovaná (LWA): | 91 dB(A) |
| Čistý výkon při přednastavených otáčkách: | 0,9 kW |
| Hladina akustického výkonu, měřená: | 89,2 dB(A) |
| Měkká rukojeť: | Ano |
| Metoda(y) sečení: | Odmechování |
| Nastavení pracovní hloubky: | Knoflík |
| Pracovní šířka: | 37,5 cm |
| Průměr kol, přední: | 170 mm |
| Průměr kol, zadní: | 150 mm |
| Sklopná rukojeť: | Ano |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
