Aku řetězová pila Husqvarna T540i XP
Kód: 9705723-14Detailní popis produktu
T540i XP® bez akumulátoru a nabíječky
Husqvarna T540i XP je naše nejvýkonnější akumulátorová řetězová pila s horní rukojetí. Při použití s akumulátorem BLi200X je její výkon srovnatelný s profesionální řetězovou pilou s motorem o obsahu 40 ccm. Tato pila je ideální nástroj pro profesionální péči o stromy. Je určená pro arboristy, kteří požadují bezproblémovou, vysoce výkonnou řetězovou pilu. Nabízí vynikající ergonomii, vysokou rychlost řetězu, nízkou hmotnost a všechny výhody akumulátorového napájení bez kompromisu, co se týče řezného výkonu. Integrovaná konektivita umožňuje snadno sledovat statistiky využití, servisní historii a poslední známé umístění v aplikaci Husqvarna Fleet Services™ na počítači či mobilu.
V ceně
Typ vodící lišty (dlouhý): Vrchol s vodícím kolečkem
Zubová opěrka: Namontována
Typ řetězu: SP21G
Délka lišty (v palcích): 14 palců
Není v ceně
Typ nabíječky
Model akumulátoru
Husqvarna Connect
Pomocí inteligentní aplikace Husqvarna Connect budete mít snadný přístup k tipům, příručkám a doporučením náhradních dílů. Prostřednictvím Bluetooth aplikace poskytuje také další informace, jako provozní údaje výrobku, stav nabití, informace týkající se údržby a servisu. Aplikaci si můžete zdarma stáhnout do svých mobilů z App Store nebo Google Play.
Senzor hladiny řetězového oleje
Kontrolka oleje na klávesnici se rozsvítí, když je potřeba doplnit olej do řetězu
Čistý výhled
Konstrukce chrániče ruky poskytuje čistý výhled pro precizní řezy.
Připevnění lana
Pevný bod pro zavěšení pily na lano usnadňuje vytažení pily do koruny stromu.
Odolnost proti povětrnostním vlivům (IPX4)
Tento akumulátorový výrobek společnosti Husqvarna splňuje klasifikaci IPX4 pro odolnost proti stříkající vodě. Díky této vlastnosti se jedná o odolný a spolehlivý výrobek, který může být použit po celý rok za každého počasí.
Očko startovací šňůry
Umožňuje rychlé a snadné zavěšení pily na popruh pro šplhání.
Automatické vypnutí
Výrobek se automaticky vypne po 3 minutách nečinnosti, což prodlužuje životnost akumulátoru a také snižuje riziko zranění, pokud zůstane bez dozoru. Při aktivované brzdě řetězu dojde k vypnutí po 30 minutách.
Nastavitelné olejové čerpadlo
Nastavitelné olejové čerpadlo umožňuje snadno seřizovat mazání řetězu podle potřeby.
savE™
Režim savE™ maximalizuje dobu provozu, snižuje hladinu hluku a snižováním otáček prodlužuje výdrž akumulátoru. Ideální pro úkoly, které nevyžadují plný výkon. Režim savE™ zapnete a vypnete pouhým stisknutím tlačítka.
Matice s ochranou proti vypadnutí
Způsob upevnění zabraňuje ztrátě matic lišty.
Řetězová brzda aktivovaná setrvačností
V případě zpětného vrhu účinná brzda řetězu aktivovaná setrvačností okamžitě zastaví řetěz, aby se snížila pravděpodobnost zranění.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové pily |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 7392930946446 |
| Délka vodící lišty: | 14" (35 cm) |
| Doporučená Délka Vodicí Lišty, Max.: | 40 cm |
| Doporučená Délka Vodící Lišty, Min.: | 30 cm |
| Hladina Akustického Tlaku (Lpa): | 92 dB(A) |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 103 dB(A) |
| Hladina Vibrací Přední Rukojeť (M/S2): | 2,1 m/s² |
| Hladina Vibrací Zadní Rukojeť (M/S2): | 3,4 m/s² |
| Napětí Akumulátoru: | 36 V |
| Použití: | Profesionální |
| Rozteč řetězu: | .325" mini |
| Rychlost Řetězu: | 24 m/s |
| Typ Akumulátoru: | Lion |
| Typ řetězu: | SP21G |
| Výkon: | 1,8 kW |
| ? Objednací kód: | 9705723-14 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
