Aku plotostřih HT 100e Kit Stiga
Kód: 271302108/ST2Detailní popis produktu
HT 100e Kit je akumulátorový plotostřih, který usnadňuje práci při náročných zahradnických úkolech.
Pohodlně a bez přívodního kabelu můžete nechat 55 cm dlouhou dvojčinnou čepel z kalené oceli stříhat živé ploty a keře.
20V baterie poskytuje na jedno nabití až 40 minut pracovního času a činí stroj tišším než jakýkoliv typický benzínový plotostřih.
Díky 25mm mezeře mezi zuby, čepel snadno přestřihne i středně silné větve. Pro větší pohodlí je tento akumulátorový plotostřih vybaven nastavitelnou rukojetí s měkkým polstrem otočnou o 180 °.
A s dvojitým spínačem budete mít stroj vždy pod kontrolu.
Integrovaná ochrana hrotu čepele zabraňuje poškrábání stěn či plotu.
Na zadní části najdete pohodlný závěsný otvor za, který můžete plotostřih bezpečně pověsit a tím uskladnit.
Součást balení:
Baterie a nabíječka
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové plotostřihy |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.53 kg |
| EAN: | 8008984855212 |
| Bateriový Kit: | Součástí |
| Délka: | 952 mm |
| Délka Čepele: | 70 cm |
| Délka Řezu: | 50 cm |
| Doporučená Kapacita Baterie: | 2 Ah |
| Hladina Akustického Tlaku (Lpa): | 75,4 dB(A) |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 86 |
| Hladina Vibrací Přední Rukojeť (M/S2): | 0.8 |
| Hladina Vibrací Zadní Rukojeť (M/S2): | 1.12 |
| Hmotnost: | 2,615 kg |
| Kapacita Akumulátoru: | 2 Ah |
| Lithium Baterie Jmenovitá Energie: | 36 Wh |
| Maximální Otáčky Motoru: | 17000 rpm |
| Nabíjecí Proud: | 2 A |
| Nabíječka: | Single standard |
| Napětí Akumulátoru: | 20 V |
| Otáčky Zubatého Kotouče: | 2300 spm |
| Pracovní Doba (+/- 20%): | 40 m |
| Řezná Kapacita (Průměr): | 18 mm |
| Šířka: | 226 mm |
| Typ Držadla: | Otočný 180 ° - 3 polohy |
| Typ Motoru: | Kartáčový |
| Typ Nože: | Duální |
| Typ Pohonu: | Lithium-iontová baterie |
| Výkon: | 0.15 kW |
| Výška Produktu: | 181 mm |
| Vzdálenost Zubů: | 25 mm |
| ? Objednací kód: | 271302108/ST2 |
| ? Distribuce: | CZ |
STIGA je renomovaná evropská značka s dlouholetou tradicí, která se specializuje na výrobu zahradní techniky. Ať už se jedná o sekačky na trávu, zahradní traktory nebo robotické sekačky, STIGA přináší inovativní, spolehlivá a uživatelsky přívětivá řešení, která promění práci na zahradě v radost.
S technikou STIGA získáte spolehlivého partnera, který vám pomůže vytvořit a udržet dokonalou zahradu. Investujte do kvality, která vám ušetří čas i námahu.
| Výrobní společnost : | STIGA S.p.A. |
|---|---|
| Adresa : | Via del Lavoro 6, 31033 Castelfranco Veneto (TV), Itálie |
| E-mail : | info@stiga.com |
