Aku plotostřih Husqvarna 120iTK4&HK4 kit
Kód: 9705159-05Detailní popis produktu
Akumulátorové nůžky na živé ploty na tyči Husqvarna 120iTK4 se výkonem vyrovnají benzinovému ekvivalentu, avšak s nulovými přímými emisemi a tichým provozem.
120iTK4 je teleskopický tyčový nástroj, což znamená, že můžete kombinovat motorovou jednotku s tyčovou násadou jako plotostřih pro stříhání živých plotů nebo jako vyvětvovací pilu.
Díky tomu jsou tyto nůžky na živé ploty univerzálním a pohodlným nástrojem pro různé práce.
Pro pohodlnou polohu při stříhání živých plotů o různých výškách lze nastavit až 7 úhlů sklonu střihací lišty.
Nůžky na živý plot jsou vybaveny teleskopickou trubicí s dosahem až 4 m a dělenou hřídelí pro snadnou přepravu.
V ceně
Model akumulátoru: 40-B70 (36V, 2Ah, 72Wh)
Typ nabíječky: 40-C80
Tento výrobek splňuje nároky na #tichemesto.
Více na www.tichemesto.cz.
Tichý provoz
Nízká hlučnost zajišťuje pohodlné pracovní podmínky pro obsluhu a neruší okolí.
Kloubová hlava
Kloubová hlava pro větší všestrannost a méně únavnou práci. Nastavitelná v 7 úhlech pro pohodlnou polohu při stříhání po stranách, do různých úhlů, v nepřístupných oblastech nebo stříhání živých plotů s různou výškou.
Teleskopická trubice
Teleskopická trubice umožňuje rychlé nastavení výšky stříhání
Snadná přeprava
Výrobek lze jednoduše rozložit na dvě části pro snadnou přepravu a skladování.
Lehké s ergonomickým designem
Akumulátorové výrobky řad 100 - 200 mají kompaktní, zeštíhlený design pro vynikající ergonomii. Díky tomu jsou lehké a dobře vyvážené, takže se s nimi pohodlně pracuje.
Automatické vypnutí
Výrobek se automaticky vypne po 60 sekundách nečinnosti, což prodlužuje životnost baterie a také snižuje riziko zranění, pokud zůstane bez dozoru.
Flexibilní akumulátorový systém
Vysoce výkonný akumulátorový systém Husqvarna nabízí širokou škálu možností, od lehkých integrovaných akumulátorů až po zádové akumulátory. Akumulátory v našem systému jsou konstruovány tak, aby vydržely dlouhobé používání, rychle se dobíjejí a ještě rychleji vyměňují, takže nemusíte přerušovat práci. Náš akumulátorový systém umožňuje flexibilní použití v různých nástrojích Husqvarna a vždy najdete řešení šité na míru, které dokonale vyhovuje vašim potřebám.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové plotostřihy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 4.525 kg |
| EAN: | 7392930669550 |
| Délka: | 2305 mm |
| Délka Střihací Lišty: | 50 cm |
| Hladina Akustického Tlaku (Lpa): | 81,3 dB(A) |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 94 dB(A) |
| Hladina Vibrací Přední Rukojeť (M/S2): | 1,223 m/s² |
| Hladina Vibrací Zadní Rukojeť (M/S2): | 0,816 m/s² |
| Hmotnost (Bez Akumulátoru): | 4,525 kg |
| Maximální Průměr Větve: | 15 mm |
| Napětí Akumulátoru: | 36 V |
| Rozteč Nožů (Zubů): | 20 mm |
| Rychlost Stříhání: | 2 800 kmitů/min |
| Typ Akumulátoru: | Lion |
| Typ Motoru: | PMDC (2-kartáčový) |
| ? Objednací kód: | 9705159-05 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
