Aku plotostřih Stiga HT300e Kit
Kód: 273302501/ST1Detailní popis produktu
Více výkonu pro zastřihování živých plotů!
Akumulátorový vyžínač na živé ploty 2x20V s otvorem zubů 23 mm pro středně silné větve a s nízkým až nulovým namáháním paží.
Jasný a přesný řez díky 54cm laserovému řezacímu noži z tvrzené oceli
Otvor pro zuby až 23 mm, pro středně silné větve
Režim řezání stěn s jednoduchým otočením o 180°
Nabíjení na palubní desce vám usnadní život. Nabíjení na stěně, které vám ještě více usnadní život!
Řešení problému s ukládáním pomocí nového patentovaného systému (součástí balení )
Obsahuje 2x20V (2Ah) baterie ePower, které poskytují vyšší výkon a účinnost
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové plotostřihy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 8008984864474 |
| Bateriový Kit: | Součástí |
| Délka Čepele: | 73 cm |
| Délka Řezu: | 54 cm |
| Hladina Akustického Tlaku (Lpa): | 77,5 dB(A) |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 87 |
| Hladina Vibrací Přední Rukojeť (M/S2): | 3.03 |
| Hladina Vibrací Zadní Rukojeť (M/S2): | 1.25 |
| Kapacita Akumulátoru: | 2 Ah |
| Lithium Baterie Jmenovitá Energie: | 36 Wh |
| Maximální Otáčky Motoru: | 21000 rpm |
| Nabíjecí Proud: | 2 A |
| Nabíječka: | Plug-in standard |
| Napětí Akumulátoru: | 20 V |
| Otáčky Zubatého Kotouče: | 2800 spm |
| Pracovní Doba (+/- 20%): | 76 m |
| Řezná Kapacita (Průměr): | 23 mm |
| Typ Držadla: | Otočný 180 ° - 5 poloh |
| Typ Motoru: | Kartáčový |
| Typ Nože: | Duální |
| Typ Pohonu: | Lithium-iontová baterie |
| Výkon: | 0.4 kW |
| Vzdálenost Zubů: | 30 mm |
| ? Objednací kód: | 273302501/ST1 |
| ? Distribuce: | CZ |
STIGA je renomovaná evropská značka s dlouholetou tradicí, která se specializuje na výrobu zahradní techniky. Ať už se jedná o sekačky na trávu, zahradní traktory nebo robotické sekačky, STIGA přináší inovativní, spolehlivá a uživatelsky přívětivá řešení, která promění práci na zahradě v radost.
S technikou STIGA získáte spolehlivého partnera, který vám pomůže vytvořit a udržet dokonalou zahradu. Investujte do kvality, která vám ušetří čas i námahu.
| Výrobní společnost : | STIGA S.p.A. |
|---|---|
| Adresa : | Via del Lavoro 6, 31033 Castelfranco Veneto (TV), Itálie |
| E-mail : | info@stiga.com |
