Aku plotostřih Stiga HT500e
Kód: 278300008/ST3Detailní popis produktu
Síla a přesnost - to vše je zabaleno do tohoto akumulátorového plotosřihu. Díky akumulátoru 48V 2Ah vám plotostřih HT 500e poskytne na jedno nabití až 50 minut práce s nízkými vibracemi, nízkou hlučností a nulovými emisemi.
Díky 58cm liště z tvrzené oceli a o 180 ° otočné rukojeti, snadno ostříháte živé ploty a keře.
Akumulátorový plotostřih pro práci bez kabelu a bez stresu
Bezpečnostní spínače vás ochrání při práci
Stříhá středně silné větve
Ergonomická, měkká rukojeť otočná o 180 °
Ochrana hrotu čepele a otvor pro zavěšení pro bezpečné a snadné skladování
Doporučená baterie: STIGA ePowerE 420 (2Ah) - prodává se samostatně
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové plotostřihy |
|---|---|
| Hmotnost: | 4.2 kg |
| EAN: | 8008984854949 |
| Bateriový Kit: | Není součástí |
| Délka: | 1130 mm |
| Délka Čepele: | 58 cm |
| Délka Řezu: | 51 cm |
| Doporučená Kapacita Baterie: | 2 Ah |
| Hladina Akustického Tlaku (Lpa): | 80,4 dB(A) |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 94 |
| Hladina Vibrací Přední Rukojeť (M/S2): | 2.32 |
| Hladina Vibrací Zadní Rukojeť (M/S2): | 2.32 |
| Hmotnost: | 3,7 kg |
| Lithium Baterie Jmenovitá Energie: | 86.4 Wh |
| Maximální Otáčky Motoru: | 21000 rpm |
| Nabíjecí Proud: | 1.5 A |
| Nabíječka: | Single standard |
| Napětí Akumulátoru: | 48 V |
| Otáčky Zubatého Kotouče: | 3500 spm |
| Pracovní Doba (+/- 20%): | 50 m |
| Řezná Kapacita (Průměr): | 18 mm |
| Šířka: | 230 mm |
| Typ Držadla: | Otočný 180 ° - 3 polohy |
| Typ Motoru: | Kartáčový |
| Typ Nože: | Duální |
| Typ Pohonu: | Lithium-iontová baterie |
| Výkon: | 0.35 kW |
| Výška Produktu: | 200 mm |
| Vzdálenost Zubů: | 27 mm |
| ? Objednací kód: | 278300008/ST3 |
| ? Distribuce: | CZ |
STIGA je renomovaná evropská značka s dlouholetou tradicí, která se specializuje na výrobu zahradní techniky. Ať už se jedná o sekačky na trávu, zahradní traktory nebo robotické sekačky, STIGA přináší inovativní, spolehlivá a uživatelsky přívětivá řešení, která promění práci na zahradě v radost.
S technikou STIGA získáte spolehlivého partnera, který vám pomůže vytvořit a udržet dokonalou zahradu. Investujte do kvality, která vám ušetří čas i námahu.
| Výrobní společnost : | STIGA S.p.A. |
|---|---|
| Adresa : | Via del Lavoro 6, 31033 Castelfranco Veneto (TV), Itálie |
| E-mail : | info@stiga.com |
