Aku řetězová pila Husqvarna 540i XP
Kód: 9705724-14Detailní popis produktu
Vysoce výkonná profesionální akumulátorová řetězová pila, vhodná pro zařazení do vašeho strojového parku
Husqvarna 540i XP je vysoce výkonná akumulátorová řetězová pila. Při použití s akumulátorem BLi300 je její výkon srovnatelný s výkonem profesionální řetězové pily s motorem o objemu 40 ccm. Pila je ideální pro kácení malých a středně velkých stromů, kde je potřeba hladký a čistý řez. Pila je určená pro profesionálně orientované uživatele, kteří požadují lehkou, ale vysoce výkonnou řetězovou pilu se zadní rukojetí. Pila přináší všechny výhody akumulátorového napájení bez kompromisu, co se týče řezného výkonu. Integrovaná konektivita umožňuje snadno sledovat statistiky využití, servisní historii a poslední známé umístění v aplikaci Husqvarna Fleet Services™ na počítači či mobilu.
V ceně
Typ řetězu: SP21G
Délka lišty (v palcích): 14 palců
Typ vodící lišty (dlouhý): Vrchol s vodícím kolečkem
Zubová opěrka: Namontována
Není v ceně
Model akumulátoru
Typ nabíječky
Husqvarna Connect
Pomocí inteligentní aplikace Husqvarna Connect budete mít snadný přístup k tipům, příručkám a doporučením náhradních dílů. Prostřednictvím Bluetooth aplikace poskytuje také další informace, jako provozní údaje výrobku, stav nabití, informace týkající se údržby a servisu. Aplikaci si můžete zdarma stáhnout do svých mobilů z App Store nebo Google Play.
Minimální údržba
Žádné doplňování paliva, méně náročná obsluha a elektronicky řízený systém pohonu zaručují méně prostojů v práci a nízké provozní náklady.
Odolnost proti povětrnostním vlivům (IPX4)
Tento akumulátorový výrobek společnosti Husqvarna splňuje klasifikaci IPX4 pro odolnost proti stříkající vodě. Díky této vlastnosti se jedná o odolný a spolehlivý výrobek, který může být použit po celý rok za každého počasí.
Automatické vypnutí
Výrobek se automaticky vypne po 3 minutách nečinnosti, což prodlužuje životnost akumulátoru a také snižuje riziko zranění, pokud zůstane bez dozoru. Při aktivované brzdě řetězu dojde k vypnutí po 30 minutách.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové pily |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 7392930946514 |
| Délka vodící lišty: | 14" (35 cm) |
| Doporučená Délka Vodicí Lišty, Max.: | 40 cm |
| Doporučená Délka Vodící Lišty, Min.: | 30 cm |
| Hladina Akustického Tlaku (Lpa): | 95 dB(A) |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 106 dB(A) |
| Hladina Vibrací Přední Rukojeť (M/S2): | 3,6 m/s² |
| Hladina Vibrací Zadní Rukojeť (M/S2): | 3,7 m/s² |
| Napětí Akumulátoru: | 36 V |
| Použití: | Profesionální |
| Rozteč řetězu: | .325" mini |
| Rychlost Řetězu: | 24 m/s |
| Typ Akumulátoru: | Lion |
| Typ řetězu: | SP21G |
| Výkon: | 1,8 kW |
| ? Objednací kód: | 9705724-14 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
