Aku řetězová pila Husqvarna 540i XPG
Kód: 9705680-14Detailní popis produktu
Hladké a efektivní řezání také v chladném a vlhkém počasí
Husqvarna 540i XP® G je výkonná a efektivní akumulátorová řetězová pila pro profesionální použití, s výkonem ekvivalentním našim benzínovým řetězovým pilám s motorem o objemu 40 ccm, pokud je vybavena akumulátorem BLi300. Díky nízké hmotnosti a vysokému výkonu je ideální pro kácení malých a středně velkých stromů.
Je vybavena vyhřívanými rukojeťmi, které udrží vaše ruce v teple a suchu v chladném a vlhkém počasí, a senzorem hladiny oleje, který signalizuje nutnost doplnění řetězového oleje. Integrovaná konektivita usnadňuje sledování statistik využití, servisní historie a umístění v aplikaci Husqvarna Fleet Services™.
V ceně
Typ řetězu: SP21G
Délka lišty (v palcích): 14 palců
Typ vodící lišty (dlouhý): Vrchol s vodícím kolečkem
Zubová opěrka: Namontována
Není v ceně
Model akumulátoru
Typ nabíječky
Vysoká rychlost řetězu
Vysoká rychlost řetězu pro rychlé, hladké řezání
Vyhřívané rukojeti
Udržují vaše ruce v teple pro lepší pohodlí a produktivitu. Pohodlné zapínání/vypínání na klávesnici.
Minimální údržba
Žádné doplňování paliva, méně náročná obsluha a elektronicky řízený systém pohonu zaručují méně prostojů v práci a nízké provozní náklady.
Senzor hladiny řetězového oleje
Kontrolka oleje na klávesnici se rozsvítí, když je potřeba doplnit olej do řetězu
Odolnost proti povětrnostním vlivům (IPX4)
Tento akumulátorový výrobek společnosti Husqvarna splňuje klasifikaci IPX4 pro odolnost proti stříkající vodě. Díky této vlastnosti se jedná o odolný a spolehlivý výrobek, který může být použit po celý rok za každého počasí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové pily |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 7392930880672 |
| Délka vodící lišty: | 14" (35 cm) |
| Doporučená Délka Vodicí Lišty, Max.: | 40 cm |
| Doporučená Délka Vodící Lišty, Min.: | 30 cm |
| Hladina Akustického Tlaku (Lpa): | 95 dB(A) |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 106 dB(A) |
| Hladina Vibrací Přední Rukojeť (M/S2): | 3,6 m/s² |
| Hladina Vibrací Zadní Rukojeť (M/S2): | 3,7 m/s² |
| Napětí Akumulátoru: | 36 V |
| Použití: | Profesionální |
| Rozteč řetězu: | .325" mini |
| Rychlost Řetězu: | 24 m/s |
| Typ Akumulátoru: | Lion |
| Typ řetězu: | SP21G |
| Výkon: | 1,8 kW |
| ? Objednací kód: | 9705680-14 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
