Aku řetězová pila Husqvarna T535iXP
Kód: 9707164-12Detailní popis produktu
Profesionální lehká akumulátorová řetězová pila s horní rukojetí pro prořezávání
Husqvarna T535i XP® je výkonná 36V akumulátorová řetězová pila s horní rukojetí pro profesionální prořezávání.
Tato akumulátorová řetězová pila je vynikající pro všestranné prořezávání, ořezávání, spojené se šplháním po stromech. Ideální pro profesionální stromolezce, pěstitele sadů a arboristy, kteří chtějí akumulátorovou řetězovou pilu s horní rukojetí s nízkou hmotností, vysokou rychlostí řetězu a vynikající ergonomií. Pro použití s 12palcovou nebo 14palcovou vodicí lištou.
V ceně
Typ řetězu: SP21G
Délka lišty (v palcích): 12 palců
Není v ceně
Typ nabíječky
Model akumulátoru
Výkonný bezkomutátorový motor
Námi vyvinutý moderní bezkomutátorový motor je o 25% výkonnější než standardní kartáčový motor. To znamená, že motor poskytuje vysoký točivý moment a konzistentní výkon.
Flexibilní akumulátorový systém
Vysoce výkonný akumulátorový systém Husqvarna nabízí širokou škálu možností, od lehkých integrovaných akumulátorů až po zádové akumulátory. Akumulátory v našem systému jsou konstruovány tak, aby vydržely dlouhodobé používání, rychle se dobíjejí a ještě rychleji vyměňují, takže nemusíte přerušovat práci. Náš akumulátorový systém umožňuje flexibilní použití v různých nástrojích Husqvarna a vždy najdete řešení šité na míru, které dokonale vyhovuje vašim potřebám.
Očko na opasku
Umožňuje rychlé a snadné zavěšení pily na popruh pro šplhání.
Připevnění lana
Pevný bod pro zavěšení pily na lano usnadňuje vytažení pily do koruny stromu.
Brzda řetězu aktivovaná setrvačností
V případě zpětného vrhu účinná brzda řetězu aktivovaná setrvačností okamžitě zastaví řetěz, aby se snížila pravděpodobnost zranění.
Stejný výkon jako benzínový motor
Akumulátor Li-Ion 36 V poskytuje stejně vysoký výkon, spolehlivý provoz a dlouhou životnost jako benzínový motor - ovšem bez přímých emisí. Na jedno nabití s ní vykonáte tolik práce jako na jednu nádrž benzínu.
savE™
Režim savE™ maximalizuje dobu provozu, snižuje hladinu hluku a snižováním otáček prodlužuje výdrž akumulátoru. Ideální pro úkoly, které nevyžadují plný výkon. Režim savE™ zapnete a vypnete pouhým stisknutím tlačítka.
Matice s ochranou proti vypadnutí
Způsob upevnění zabraňuje ztrátě matic lišty.
Automatické vypnutí
Výrobek se automaticky vypne po 3 minutách nečinnosti, což prodlužuje životnost akumulátoru a také snižuje riziko zranění, pokud zůstane bez dozoru. Při aktivované brzdě řetězu dojde k vypnutí po 30 minutách.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové pily |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 7333377464049 |
| Délka vodící lišty: | 12" (30 cm) |
| Doporučená Délka Vodicí Lišty, Max.: | 35 cm |
| Doporučená Délka Vodící Lišty, Min.: | 25 cm |
| Hladina Akustického Tlaku (Lpa): | 99 dB(A) |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 109 dB(A) |
| Hladina Vibrací Přední Rukojeť (M/S2): | 2 m/s² |
| Hladina Vibrací Zadní Rukojeť (M/S2): | 2,4 m/s² |
| Napětí Akumulátoru: | 36 V |
| Použití: | Profesionální |
| Rozteč řetězu: | .325" mini |
| Rychlost Řetězu: | 20 m/s |
| Typ Akumulátoru: | Lion |
| Typ řetězu: | SP21G |
| Výkon: | 1,45 kW |
| ? Objednací kód: | 9707164-12 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
