Aku sekačka Aspire LC34-P4A Husqvarna s akumulátorem a nabíječkou
Kód: 9706483-03Detailní popis produktu
Akumulátorová sekačka na trávu, která se snadno používá, skladuje a přenáší
Akumulátorová sekačka na trávu Aspire LC34 se snadno používá, přenáší a skladuje.
Sekačka se lehce startuje a rukojeť lze nastavit do pohodlné pracovní pozice. Díky kompaktním rozměrům sekačka snadno projede úzkými průchody.
Navíc je lehká, má skládací rukojeť a rukojeť pro přenášení i odnímatelný sběrný koš, takže se dobře přenáší.
Sekačku lze pro uskladnění složit do praktické velikosti, a uložit svisle na podlaze nebo na stěně bez sběrného koše pomocí přiloženého háku .
Sekačka Aspire LC34 je součástí řady výrobků Husqvarna Aspire™ vyvinutých se zřetelem na skladování v omezeném prostoru.
To je důvod, proč je každý výrobek dodáván s úložným hákem, vyrobeným na míru, který lze namontovat přímo na stěnu nebo použít s úložním systémem Husqvarna Aspire™.
Tento úložný prostor na nářadí lze rozšířit o veškeré zahradní nářadí spolu s kolejnicovým systémem Aspire™.
Tento výrobek využívá 18V akumulátorový systém aliance POWER FOR ALL a je kompatibilní s mnoha dalšími akumulátory a nabíječkami přidružených značek. To znamená, že si pro všechny výrobky pro domácnost a zahradu stačí zakoupit pouze jeden akumulátor.
V ceně
Mulčovací ucpávka BioClip®: Součást dodávky
Model akumulátoru: P4A 18-B72 (4Ah)
Typ nabíječky: P4A 18-C70
Není v ceně
Sada BioClip®
Kompaktní velikost
Kompaktní rozměry a nízká hmotnost jednotlivých výrobků Husqvarna Aspire™ zlepšují manévrovací vlastnosti. Řada inovativních technologií Husqvarna podporuje vysoký výkon a účinnost, díky kterým na zahradě snadněji dosáhnete dokonalých výsledků.
Akumulátorový systém POWER FOR ALL
18V akumulátorový systém POWER FOR ALL je optimální pro domácí a zahradní práce. Jeden akumulátor lze používat v několika zahradních nástrojích různých značek, což zajišťuje vysokou flexibilitu a menší nároky na uskladnění. 18V akumulátory Husqvarna jsou dostupné ve dvou velikostech a byly optimalizovány pro nářadí Aspire™, aby zajistily lepší výkon a dostatečnou dobu provozu pro různé kutilské projekty na zahradě. Kromě toho je kompaktní akumulátor s nízkou hmotností praktický a zajišťuje tak pohodlí a efektivitu u každé práce. Sekačka Automower® Aspire™ R4 není součástí řady POWER FOR ALL ALLIANCE a je napájena vestavěným akumulátorem.
Intuitivní ovládání
Elegantní černý design řady Husqvarna Aspire™ je doplněn oranžovými detaily, které vás intuitivně navedou ke všem interakčním místům. Vylepšená ergonomie, jako jsou nastavitelné rukojeti, a robustní materiály vám pomohou snadno zvládnout jakýkoli zahradní projekt.
Teleskopická rukojeť
Snadno nastavitelná výška rukojeti pro lepší ergonomii
Vertikální uložení
Jednoduše složte rukojeť, abyste minimalizovali prostor pro skladování a přepravu. Skladujte výrobek na stěně/kolejnici nebo svisle na podlaze. Sběrný koš na trávu lze na stroji přehledně uložit.
Zvedací rukojeti přední a zadní
Přední a zadní rukojeti usnadňují zvedání v úložných prostorách, v autě nebo při přenášení po schodech.
Power Boost
Automatické zvýšení rychlosti nože při sečení v náročných podmínkách přináší větší výkon, aniž byste museli sami provádět jakékoli úpravy.
Centrální nastavení výšky sečení
Rychlé a snadné nastavení výšky sečení trávy. Jedna páka ovládá celé žací ústrojí.
Uživatelsky přívětivé digitální rozhraní Aspire™
Užijte si úplnou kontrolu stavu akumulátoru pomocí digitálního indikátoru stavu akumulátoru Aspire™. přímo na displeji. Můžete tak efektivně plánovat své úkoly a nabíjet pouze tehdy, když to potřebujete.
Nízká hladina hluku
Nízká hlučnost umožňuje pracovat delší dobu, ráno i večer, aniž byste rušili sousedy.
Husqvarna Connect
Pomocí inteligentní aplikace Husqvarna Connect budete mít snadný přístup k tipům, příručkám a doporučením náhradních dílů. Prostřednictvím Bluetooth aplikace poskytuje také další informace, jako provozní údaje výrobku, stav nabití, informace týkající se údržby a servisu. Aplikaci si můžete zdarma stáhnout do svých mobilů z App Store nebo Google Play.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové sekačky |
|---|---|
| Hmotnost: | 11.8 kg |
| EAN: | 7333377078635 |
| Hladina Akustického Tlaku (Lpa): | 74 dB(A) |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 87 dB(A) |
| Hmotnost: | 11,8 kg |
| Kolečka S Ložisky, Přední/Zadní: | Ne |
| Materiál Skeletu: | ABS plast |
| Možnosti Nastavení Výšky Rukojeti: | Teleskopické, plynulé nastavení |
| Mulčovací Ucpávka Bioclip®: | Součást dodávky |
| Napětí Akumulátoru: | 18 V |
| Nastavení Výšky Sečení: | Centrální |
| Objem Sběrného Koše: | 30 l |
| Počet Poloh Sečení: | 4 |
| Poháněná Kola: | N/A |
| Přednastavené Otáčky: | 3000 ot./min |
| Ráfky, Materiál: | Plast |
| Rozměr Předního Kola: | 138,5 mm |
| Rozměr Zadního Kola: | 158 mm |
| Rozvor: | 46,5 cm |
| Rychlost Dopředu, Max.: | 0 km/h |
| Rychlost Dopředu, Min.: | 0 km/h |
| Systém Pohonu: | Bez pojezdu |
| Šířka Záběru: | 34 cm |
| Typ Rukojeti: | Rovná |
| Typ Sběrného Koše: | Pevná horní část s tkaninovým vakem |
| Vibrace Rukojeti: | 0,5 m/s² |
| Výkon: | 0,5 kW |
| Výška Sečení, Max.: | 65 mm |
| Výška Sečení, Min.: | 25 mm |
| Způsob Sečení: | Sběrný koš/BioClip® |
| ? Objednací kód: | 9706483-03 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
