Aku vyvětvovací pila 120iTK4&PK4 Husqvarna
Kód: 9705159-01Detailní popis produktu
Akumulátorová vyvětvovací pila Husqvarna 120iTK4 se výkonem vyrovná benzinové pile, avšak s nulovými přímými emisemi a tichým provozem.
120iTK4 je teleskopická vyvětvovací pila, což znamená, že můžete kombinovat její motorovou jednotku s tyčovou násadou jako vyvětvovací pilu nebo jako plotostřih pro stříhání živých plotů.
Díky tomu je pila univerzálním a pohodlným nástrojem pro různé práce.
Je vybavena teleskopickou trubicí s dosahem až 4 m a dělenou hřídelí pro snadnou přepravu.
Dodává se bez akumulátoru a nabíječky.
Součástí balení je vyvětvovací nástavec PK4.
Tento výrobek splňuje nároky na #tichemesto.
Více na www.tichemesto.cz.
V ceně
Délka lišty (v palcích): 10 palců
Typ vodící lišty (dlouhý): Vrchol s vodícím kolečkem
Typ řetězu: H00
OEM Nosný popruh: Jednoduchý nosný popruh
Není v ceně
Model akumulátoru
Typ nabíječky
Snadná přeprava
Výrobek lze jednoduše rozložit na dvě části pro snadnou přepravu a skladování.
Automatické vypnutí
Výrobek se automaticky vypne po 60 sekundách nečinnosti, což prodlužuje životnost baterie a také snižuje riziko zranění, pokud zůstane bez dozoru.
Teleskopická nosná trubka
Teleskopická tyč umožňuje rychlé nastavení délky podle potřeby.
Napínač řetězu bez použití nářadí
Rychlé a snadné napínání řetězu a nasazení vodící lišty s řetězem bez použití nářadí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prořezávací pily a nůžky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.55 kg |
| EAN: | 7392930669529 |
| Délka Vč. Řezacího Zařízení: | 304 cm |
| Délka vodící lišty: | 10" (25 cm) |
| Doporučená Délka Vodicí Lišty, Max.: | 30 cm |
| Doporučená Délka Vodící Lišty, Min.: | 25 cm |
| Hladina Akustického Tlaku (Lpa): | 80,6 dB(A) |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 97 dB(A) |
| Hladina Vibrací Zadní Rukojeť (M/S2): | 0,773 m/s² |
| Hmotnost (Bez Akumulátoru A Řezacího Zařízení): | 3,55 kg |
| Hmotnost (Bez Řezacího Zařízení): | 3,55 kg |
| Napětí Akumulátoru: | 36 V |
| Objem Olejové Nádrže: | 0,07 l |
| Oem Nosný Popruh: | Jednoduchý nosný popruh |
| Použití: | Hobby |
| Rozteč řetězu: | 1/4" |
| Rychlost Řetězu: | 10 m/s |
| Typ Akumulátoru: | Lion |
| Typ Motoru: | PMDC (2-kartáčový) |
| Typ řetězu: | H00 |
| ? Objednací kód: | 9705159-01 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
