Aku vyvětvovací pila a plotostřih Husqvarna 120iTK4-PK4&HK4 s akumulátorem a nabíječkou
Kód: 9705159-06Detailní popis produktu
Nástroj 2 v 1 s dlouhým dosahem pro stříhání živých plotů a řezání větví
Husqvarna 120iTK4-P – akumulátorová vyvětvovací pila na tyči a nůžky na živý plot, které poskytují výkon benzinového ekvivalentu v kombinaci s nízkou hlučností. Dodává se s nástavcem na stříhání živého plotu a s nástavcem vyvětvovací pily na tyči, což z modelu 120iTK4-PH činí univerzální nástroj, který lze použít jak na stříhání živého plotu, tak na řezání větví. Jsou vybaveny teleskopickou násadou s dosahem až 4 m a dělenou hřídelí, která usnadňuje přepravu.
V ceně
Délka lišty (v palcích): 10 palců
Typ vodící lišty (dlouhý): Vrchol s vodícím kolečkem
Typ řetězu: H00
Model akumulátoru: BLi10, 36V / 2,0Ah
Typ nabíječky: 40-C80
OEM Nosný popruh: Jednoduchý nosný popruh
savE™
Ekonomický režim savE™ snižuje otáčky motoru, a tím prodlužuje provozní dobu stroje.
Tichý provoz
Nízká hlučnost zajišťuje pohodlné pracovní podmínky pro obsluhu a neruší okolí.
Snadná přeprava
Výrobek lze jednoduše rozložit na dvě části pro snadnou přepravu a skladování.
Teleskopická nosná trubka
Teleskopická tyč umožňuje rychlé nastavení délky podle potřeby
Automatické vypnutí
Výrobek se automaticky vypne po 60 sekundách nečinnosti, což prodlužuje životnost baterie a také snižuje riziko zranění, pokud zůstane bez dozoru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prořezávací pily a nůžky |
|---|---|
| Hmotnost: | 6.1 kg |
| EAN: | 7392930669567 |
| Délka Vč. Řezacího Zařízení: | 304 cm |
| Délka vodící lišty: | 10" (25 cm) |
| Doporučená Délka Vodicí Lišty, Max.: | 30 cm |
| Doporučená Délka Vodící Lišty, Min.: | 25 cm |
| Hladina Akustického Tlaku (Lpa): | 80,6 dB(A) |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 97 dB(A) |
| Hladina Vibrací Zadní Rukojeť (M/S2): | 0,773 m/s² |
| Hmotnost (Bez Akumulátoru A Řezacího Zařízení): | 6,1 kg |
| Hmotnost (Bez Řezacího Zařízení): | 6,1 kg |
| Kapacita Akumulátoru: | 2 Ah |
| Model Akumulátoru: | BLi10, 36V / 2,0Ah |
| Napětí Akumulátoru: | 36 V |
| Objem Olejové Nádrže: | 0,07 l |
| Oem Nosný Popruh: | Jednoduchý nosný popruh |
| Počet Akumulátorů V Ceně: | 1 |
| Použití: | Hobby |
| Rozteč řetězu: | 1/4" |
| Rychlost Řetězu: | 10 m/s |
| Typ Akumulátoru: | Lion |
| Typ Motoru: | PMDC (2-kartáčový) |
| Typ Nabíječky: | 40-C80 |
| Typ řetězu: | H00 |
| ? Objednací kód: | 9705159-06 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
