Aku vyvětvovací pila na tyči 530iP4 Husqvarna
Kód: 9678847-11Detailní popis produktu
Aku vyvětvovací pila pro profesionály, s dlouhým, až 4 m dosahem a výkonem, který překonává benzínové ekvivalenty.
Pila nabízí maximální výkon a odolnost v kombinaci s nízkou hmotností, vynikající ergonomií a tichým provozem, takže s ní lze pracovat v libovolném prostředí kdykoliv během dne.
V ceně
Délka lišty (v palcích): 10 palců
Typ vodící lišty (dlouhý): Vrchol s vodícím kolečkem
Typ řetězu: H00
OEM Nosný popruh:Jednoduchý nosný popruh
Není v ceně
Model akumulátoru
Typ nabíječky
Odolnost proti povětrnostním vlivům (IPX4)
Tento akumulátorový výrobek společnosti Husqvarna splňuje klasifikaci IPX4 pro odolnost proti stříkající vodě. Díky této vlastnosti se jedná o odolný a spolehlivý výrobek, který může být použit po celý rok za každého počasí.
savE™
Ekonomický režim savE™ snižuje otáčky motoru, a tím prodlužuje provozní dobu stroje.
Jednoduché ovládání
Ovládání stroje pomocí tlačítek je velmi jednoduché.
Výkonný bezkartáčový motor
Námi vyvinutý moderní bezkomutátorový motor je o 25% výkonnější než standardní kartáčový motor. To znamená, že motor poskytuje vysoký točivý moment a konzistentní výkon.
Ergonomická rukojeť
Ergonomicky tvarovaná rukojeť pro větší pohodlí při práci a snadný přístup k ovládacím prvkům.
Závěsné oko pro nosný popruh
Popruh snižuje zatížení obou rukou a ramen a umožňuje postoj v méně namáhavé pracovní pozici.
Zadní protinárazová ochrana
Zadní ochrana proti nárazům chrání integrovanou baterii před opotřebením a poškozením.
Minimální údržba
Žádné doplňování paliva, méně náročná obsluha a elektronicky řízený systém pohonu zaručují méně prostojů v práci a nízké provozní náklady.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prořezávací pily a nůžky |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.4 kg |
| EAN: | 7392930886537 |
| Délka Vč. Řezacího Zařízení: | 240 cm |
| Délka vodící lišty: | 10" (25 cm) |
| Doporučená Délka Vodicí Lišty, Max.: | 30 cm |
| Doporučená Délka Vodící Lišty, Min.: | 25 cm |
| Hladina Akustického Tlaku (Lpa): | 88 dB(A) |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 98 dB(A) |
| Hladina Vibrací Zadní Rukojeť (M/S2): | 1,1 m/s² |
| Hmotnost (Bez Akumulátoru A Řezacího Zařízení): | 3,4 kg |
| Hmotnost (Bez Řezacího Zařízení): | 3,4 kg |
| Napětí Akumulátoru: | 36 V |
| Objem Olejové Nádrže: | 0,15 l |
| Oem Nosný Popruh: | Jednoduchý nosný popruh |
| Použití: | Profesionální |
| Rozteč řetězu: | 1/4" |
| Rychlost Řetězu: | 18 m/s |
| Typ Akumulátoru: | Lion |
| Typ Motoru: | BLDC (bezkomutátorový stejnosměrný) |
| Typ řetězu: | H00 |
| ? Objednací kód: | 9678847-11 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
