Aku vyžínač 110iL Husqvarna s baterií a nabíječkou
Kód: 9705312-02Detailní popis produktu
Husqvarna 110iL je tichý a lehký akumulátorový vyžínač ideální pro vyžínání okrajů menších trávníků a zahrad.
Extrémně jednoduché ovládání, nízká hlučnost a vibrace, bez přímých emisí, vyžínací hlava s automatickým posuvem, skládací držák ochranného krytu a režim vyžínání s integrovaným opěrným kolečkem potěší i nezkušeného uživatele.
Dělená hřídel umožňuje velmi snadnou přepravu a skladování.
V ceně
OEM Strunová hlava: A15B
Model akumulátoru: BLi10, 36V / 2,0Ah
Typ nabíječky: 40-C80
Není v ceně
OEM Nosný popruh
OEM Pilový kotouč
OEM Trávní kotouč
Tichý provoz
Nízká hladina hluku zlepšuje pracovní podmínky a snižuje rušivý efekt pro okolí.
Automatické vypnutí
Výrobek se automaticky vypne po 60 sekundách nečinnosti, což prodlužuje životnost baterie a také snižuje riziko zranění, pokud zůstane bez dozoru.
Lehké s ergonomickým designem
Akumulátorové výrobky řad 100 - 200 mají kompaktní, zeštíhlený design pro vynikající ergonomii. Díky tomu jsou lehké a dobře vyvážené, takže se s nimi pohodlně pracuje.
Nastavitelná přední rukojeť
Snadno nastavitelná přední rukojeť pro lepší ovládání a pohodlné používání.
Automatický posuv struny
Není potřeba strunovou hlavou klepnout o zem. Vyžínací hlava Husqvarna A15B nabízí automatický posuv struny se dvěma strunami, což poskytuje rovnoměrný výsledek vyžínání ve srovnání s vyžínač pouze s jednou strunou. Funguje perfektně jak pro vyžínání, tak pro zarovnávání okrajů. Špičková volba pro všestranné a pohodové vyžínání.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové vyžínače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 7392930736900 |
| Délka: | 167 cm |
| Hladina Akustického Tlaku (Lpa): | 73,4 dB(A) |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 92 dB(A) |
| Hladina Vibrací Přední Rukojeť (M/S2): | 1,36 m/s² |
| Hladina Vibrací Zadní Rukojeť (M/S2): | 1,05 m/s² |
| Hmotnost (Bez Akumulátoru): | 3,2 kg |
| Kapacita Akumulátoru: | 1 Ah |
| Maximální Ot./Min. Výstupního Hřídele: | 6 500 ot./min |
| Napětí Akumulátoru: | 36 V |
| Oem Strunová Hlava: | A15B |
| Počet Akumulátorů V Ceně: | 1 |
| Průměr Trubky Hřídele: | 26 mm |
| Převodový Poměr: | 2,8 |
| Šířka Záběru: | 30 cm |
| Typ Akumulátoru: | Lion |
| Typ Motoru: | PMDC (2-kartáčový) |
| Typ Nabíječky: | 40-C80 |
| Úhel Náklonu Převodového Soukolí: | 20 ° |
| ? Objednací kód: | 9705312-02 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
