Aku vyžínač 115iL Husqvarna bez aku a nabíječky
Kód: 9670988-01Detailní popis produktu
Lehký, pohodlný a snadno použitelný akumulátorový vyžínač pro vyžínání okrajů trávníku nebo malých ploch s vyšší trávou.
Vyžínač je vybaven výkonným motorem s nízkými vibracemi, bez přímých emisí, je dostatečně tichý pro použití v obytných oblastech, aniž by rušil vlastní rodinu nebo sousedy.
Intuitivní klávesnice umožňuje bezpečné a pohodlné spuštění a zastavení. Teleskopická nosná trubka umožňuje snadno přizpůsobit stroj vaší tělesné výšce, abyste mohli zaujmout pohodlnou pracovní polohu.
Pohodlně nastavitelná rukojeť přispívá k lepší ergonomii a efektivitě práce, snadnému ukládání a přepravě.
Tap 'n Go
Odolný dvoustrunový žací systém Tap 'n Go pro rychlé vysouvání struny.
savE™
Ekonomický režim savE™ snižuje otáčky motoru, a tím prodlužuje provozní dobu stroje.
Stejnosměrný motor
Vysoký poměr točivého momentu k hmotnosti pro zvýšení účinnosti, snížení hluku a delší životnost.
Nastavitelná přední rukojeť
Snadno nastavitelná přední rukojeť pro lepší ovládání a pohodlné používání.
BEZ aku a nabíječky!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové vyžínače |
|---|---|
| Hmotnost: | 4.7 kg |
| EAN: | 7391736234665 |
| Délka Nosné Trubky: | 963 mm |
| Hladina Akustického Tlaku (Lpa): | 77 dB(A) |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 91 dB(A) |
| Hladina Vibrací Zadní Rukojeť (M/S2): | 1,9 m/s² |
| Hmotnost: | 4,7 kg |
| Hmotnost (Bez Akumulátoru): | 3,45 kg |
| Maximální Ot./Min. Výstupního Hřídele: | 5500 ot./min |
| Maximální Otáčky Motoru Při Zatížení: | 5500 ot./min |
| Napětí Akumulátoru: | 36 V |
| Průměr Trubky Hřídele: | 37,9 mm |
| Převodový Poměr: | 2.27 |
| Šířka Záběru: | 33 cm |
| Typ Akumulátoru: | Lion |
| Typ Motoru: | BLDC (bezkomutátorový stejnosměrný) |
| Typická Doba Nabíjení Baterie Na 100%: | 132 min |
| Úhel Náklonu Převodového Soukolí: | 20 ° |
| Velikost Výrobku, Dxšxv: | 165x323x37 cm |
| ? Objednací kód: | 9670988-01 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
