Aku vyžínač 215iL Husqvarna s baterií a nabíječkou
Kód: 9705360-03Detailní popis produktu
Husqvarna 215iL je akumulátorový vyžínač prémiové kvality, ideální pro rychlé a snadné zastřihávání okrajů trávníku a vysoké trávy ve větších zahradách. Výkonný bezkomutátorový motor pracuje s nízkou hlučností, vibracemi a bez přímých emisí.
Velmi pohodlně se používá a skladuje díky nízké hmotnosti, teleskopické násadě a nastavitelné rukojeti.
Aktualizované uživatelské rozhraní a strunová hlava s rychlou výměnou struny bez nutnosti demontáže těla, zajišťují hladký a spolehlivý provoz.
V ceně
OEM Strunová hlava: R25B
Model akumulátoru: B140, 36V / 4,0Ah
Typ nabíječky: 40-C80
Není v ceně
OEM Nosný popruh
OEM Pilový kotouč
OEM Trávní kotouč
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové vyžínače |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 7392930746787 |
| Délka: | 173 cm |
| Hladina Akustického Tlaku (Lpa): | 74,9 dB(A) |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 92 dB(A) |
| Hladina Vibrací Přední Rukojeť (M/S2): | 4,5 m/s² |
| Hladina Vibrací Zadní Rukojeť (M/S2): | 2,7 m/s² |
| Hmotnost (Bez Akumulátoru): | 2,9 kg |
| Kapacita Akumulátoru: | 4 Ah |
| Maximální Ot./Min. Výstupního Hřídele: | 6 800 ot./min |
| Model Akumulátoru: | 40-B140, 36V / 4,0Ah |
| Napětí Akumulátoru: | 36 V |
| Oem Strunová Hlava: | R25B |
| Počet Akumulátorů V Ceně: | 1 |
| Průměr Trubky Hřídele: | 24 mm |
| Převodový Poměr: | 1 |
| Šířka Záběru: | 31 cm |
| Typ Akumulátoru: | Lion |
| Typ Motoru: | BLDC (bezkomutátorový stejnosměrný) |
| Typ Nabíječky: | 40-C80 |
| Úhel Náklonu Převodového Soukolí: | 0 ° |
| ? Objednací kód: | 9705360-03 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
