Aku vyžínač a plotostřih 215iL& 215iHD45 Husqvarna
Kód: 9705361-01Detailní popis produktu
Sada pro pohodlné zarovnávání trávníků a živých plotů
Sada sestává z vyžínače Husqvarna 215iL a nůžek na živý plot 215iHD45. Akumulátorový model 215iL je dobře vyvážený, snadno se s ním manévruje a má výkon pro zastřihování všeho od okrajů trávníku až po vysokou trávu na velkých zahradách.
215iHD45 jsou oboustranné akumulátorové nůžky na živý plot, které jsou ideální pro jakýkoli typ živého plotu a mají dostatečný výkon, aby si poradily i se silnějšími větvemi.
V ceně
Model akumulátoru: 40-B70
Typ nabíječky: 40-C80
Není v ceně
OEM Nosný popruh
Vyžínač 215iL
Akumulátor
Napětí akumulátoru: 36 V
Typ akumulátoru: Lion
Kapacita
Šířka záběru: 31 cm
Rozměry
Hmotnost (bez akumulátoru a řezacího zařízení): 2,6 kg
Hmotnost bez akumulátoru: 2,9 kg
Průměr nosné trubky: 24 mm
Rozměry výrobku, délka: 173 cm
Motor
Maximální ot./min. výstupního hřídele: 6 800 ot./min
Typ motoru: BLDC (bezkomutátorový stejnosměrný)
Vybavení
Převodový poměr: 1
Úhel náklonu převodového soukolí: 0 °
OEM Nosný popruh: --
OEM Pilový kotouč: --
OEM Strunová hlava: R25B
OEM Trávní kotouč: --
Model akumulátoru: BLi20, 36V / 4,0Ah
Typ nabíječky: 40-C80
Počet akumulátorů v ceně: 1
Hladina zvuku a hluku
Hladina akustického výkonu, garantovaná (LWA): 92 dB(A)
Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy: 74,9 dB(A)
Vibrace
Ekvivalentní hladina vibrací (ahv, eq) přední rukojeti: 4,5 m/s²
Ekvivalentní hladina vibrací (ahv, eq) zadní rukojeti: 2,7 m/s²
Plotostřih 215 iHD45
Kapacita
Maximální doporučený průměr větví: 25 mm
Rychlost stříhání: 3 000 kmitů/min
Ovládání
Bezdrátové připojení: Ne
Akumulátor
Typ akumulátoru: Lion
Napětí akumulátoru: 36 V
Motor
Typ motoru: BLDC (bezkomutátorový stejnosměrný)
Vybavení
Délka střihací lišty: 45 cm
Rozteč nožů (zubů): 33 mm
Model akumulátoru: 40-B70
Typ nabíječky: 40-C80
Rozměry
Rozměry výrobku, délka: 102 cm
Hmotnost bez akumulátoru: 3,2 kg
Hladina zvuku a hluku
Hladina akustického výkonu, garantovaná (LWA): 90 dB(A)
Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy: 79 dB(A)
Vibrace
Ekvivalentní hladina vibrací (ahv, eq) zadní rukojeti: 1,7 m/s²
Ekvivalentní hladina vibrací (ahv, eq) přední rukojeti: 2,1 m/s²
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové plotostřihy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 7392930746794 |
| Délka: | 102 cm, 173 cm |
| Délka Střihací Lišty: | 45 cm |
| Hladina Akustického Tlaku (Lpa): | 79 dB(A), 74,9 dB(A) |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 90 dB(A), 92 dB(A) |
| Hladina Vibrací Přední Rukojeť (M/S2): | 4,5 m/s² |
| Hladina Vibrací Zadní Rukojeť (M/S2): | 2 m/s² |
| Hmotnost (Bez Akumulátoru): | 3,2 kg, 2,9kg |
| Kapacita Akumulátoru: | 4 Ah |
| Maximální Ot./Min. Výstupního Hřídele: | 6 800 ot./min |
| Maximální Průměr Větve: | 25 mm |
| Model Akumulátoru: | 40-B70 (36V, 2Ah, 72Wh) |
| Napětí Akumulátoru: | 36 V |
| Oem Strunová Hlava: | R25B |
| Počet Akumulátorů V Ceně: | 1 |
| Průměr Trubky Hřídele: | 24 mm |
| Převodový Poměr: | 1 |
| Rozteč Nožů (Zubů): | 33 mm |
| Rychlost Stříhání: | 3 000 kmitů/min |
| Šířka Záběru: | 31 cm |
| Typ Akumulátoru: | Lion |
| Typ Motoru: | BLDC (bezkomutátorový stejnosměrný) |
| Typ Nabíječky: | 40-C80 |
| Úhel Náklonu Převodového Soukolí: | 0 ° |
| ? Objednací kód: | 9705361-01 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
