Aku vyžínač Husqvarna 520iLX - bez akumulátoru a nabíječky
Kód: 9679161-13Detailní popis produktu
Dobře vyvážený akumulátorový vyžínač trávy se smyčkovou rukojetí a dvoucestnou rotační strunovou hlavou navržený pro profesionální použití.
Lehký a vysoce výkonný vyžínač pro profesionálně orientované uživatele. Ideální pro zahradníky, krajináře a půjčovny zahradní techniky. Vyznačuje se vynikající ergonomií a vyvážeností, strunovou hlavou otočnou oběma směry a odolným bezkartáčovým motorem.
V ceně
OEM Strunová hlava: T25B
Není v ceně
OEM Nosný popruh
OEM Pilový kotouč
Model akumulátoru
OEM Trávní kotouč
Typ nabíječky
Otáčení oběma směry
Směr otáčení strunové hlavy lze měnit podle výšky vyžínané trávy.
Odolnost proti povětrnostním vlivům (IPX4)
Tento akumulátorový výrobek společnosti Husqvarna splňuje klasifikaci IPX4 pro odolnost proti stříkající vodě. Díky této vlastnosti se jedná o odolný a spolehlivý výrobek, který může být použit po celý rok za každého počasí.
Maximální doba provozu na jedno nabití akumulátoru
Můžete si vybrat mezi normálním a ekonomickým režimem savE™, tedy mezi maximálním výkonem nebo maximální provozní dobou pro dané podmínky. Ať tak či onak, vždy získáte perfektní výsledek.
Synchronizovaný výstup
Tato technologie je vybavena inteligentní interakcí mezi nástrojem a akumulátorem, která zajišťuje optimalizovaný výstupní výkon pro každou konkrétní kombinaci. Během intenzivního používání nástroje lze dočasně upravit výstupní výkon pro prodloužení výdrže akumulátoru.
savE™
Režim savE™ maximalizuje dobu provozu, snižuje hladinu hluku a snižováním otáček prodlužuje výdrž akumulátoru. Ideální pro úkoly, které nevyžadují plný výkon. Režim savE™ zapnete a vypnete pouhým stisknutím tlačítka.
Tap 'n Go
Vysoce odolný žací systém se dvěma strunami a technologií Tap'n Go. Struna se vysouvá rychle a bez námahy pouhým zatlačením strunové hlavy do země.
Minimální údržba
Žádné doplňování paliva, méně náročná obsluha a elektronicky řízený systém pohonu zaručují méně prostojů v práci a nízké provozní náklady.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové vyžínače |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 7392930885998 |
| Hmotnost (Bez Akumulátoru A Řezacího Zařízení): | 3 kg |
| Maximální Ot./Min. Výstupního Hřídele: | 5 500 ot./min |
| Napětí Akumulátoru: | 36 V |
| Převodový Poměr: | 1 |
| Šířka Záběru: | 40 cm |
| Typ Akumulátoru: | Lion |
| Typ Motoru: | BLDC (bezkomutátorový stejnosměrný) |
| Úhel Náklonu Převodového Soukolí: | 35 ° |
| Rozměry výrobku, délka: | 176 cm |
| Ekvivalentní hladina vibrací (ahv, eq) přední rukojeti: | 1,2 m/s² |
| Ekvivalentní hladina vibrací (ahv, eq) zadní rukojeti: | 0,7 m/s² |
| Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy: | 76 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, garantovaná (LWA): | 89 dB(A) |
| Hmotnost bez akumulátoru: | 3 kg |
| Průměr nosné trubky: | 24 cm |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
