Aku zastřihovač teleskop Aspire S20-P4A
Kód: 9707167-04Detailní popis produktu
Aspire™ S20-P4A s tyčí Aspire™ P4A, akumulátorem a nabíječkou
Akumulátorové nůžky na keře Aspire™ jsou multifunkční nářadí pro přesné zahradní práce, jako jsou zastřihování okrajů trávy nebo tvarování keřů a živých plotů. Výkonný motor a vysoká rychlost sekání umožňují jemné sekání k odstranění trávy kolem choulostivých porostů a snadnou výměnu nástavců bez použití jakýchkoli nástrojů. Akumulátor je kompatibilní se systémem 18V POWER FOR ALL ALLIANCE, což má za následek optimální flexibilitu, protože jeden akumulátor lze použít pro několik nástrojů a značek.
Práci usnadňuje nízká hmotnost a kompaktní design, který poskytuje vynikající manévrovatelnost. Díky chytrému digitálnímu uživatelskému rozhraní můžete motor zapnout a vypnout pouhým stisknutím tlačítka a snadno zobrazit stav akumulátoru, abyste si mohli naplánovat svou práci. Výrobek se automaticky vypne, pokud není používán po dobu 180 sekund, což snižuje riziko zranění a prodlužuje životnost akumulátoru.
Součástí je doplňková tyč s teleskopickou násadou, která zvyšuje dosah až na 3 metry a poskytuje ergonomickou pracovní polohu. Aby se minimalizoval potřebný úložný prostor, jsou nůžky na keře kompatibilní s řešením Aspire™ Storage a jsou dodávány s na míru vyrobeným hákem pro pohodlné skladování na stěně.
Vybavení
Model akumulátoru: P4A 18-B36 (18V, 2Ah, 36Wh)
Typ nabíječky: P4A 18-C50
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové plotostřihy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 7333377462977 |
| Délka: | 189 cm |
| Délka Střihací Lišty: | 20 cm |
| Hladina Akustického Tlaku (Lpa): | 75 dB(A) |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 84 dB(A) |
| Hladina Vibrací Přední Rukojeť (M/S2): | 2,2 m/s² |
| Hladina Vibrací Zadní Rukojeť (M/S2): | 2,2 m/s² |
| Hmotnost (Bez Akumulátoru): | 2,7 kg |
| Kapacita Akumulátoru: | 2 Ah |
| Napětí Akumulátoru: | 18 V |
| Rozteč Nožů (Zubů): | 8 mm |
| Rychlost Stříhání: | 2 800 kmitů/min |
| Typ Akumulátoru: | Lion |
| Typ Motoru: | PMDC (2-kartáčový) |
| ? Objednací kód: | 9707167-04 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
