Akumulátor Aspire P4A 18-B108 6Ah Husqvarna
Kód: 9707215-01Související produkty
Detailní popis produktu
Výkonný akumulátor s dlouhou výdrží
Akumulátor Aspire P4A 18-B108 s kapacitou 6Ah nabízí vysoký výkon a maximální výdrž pro domácí a zahradní práce. Je součástí akumulátorového systému 18V POWER FOR ALL ALLIANCE, což znamená, že jeden akumulátor lze použít pro několik nástrojů i různých značek. To umožňuje velkou flexibilitu a šetří místo při skladování. Akumulátor 18-B108 se vyznačuje kompaktním, ergonomickým designem s uvolňovacím tlačítkem pro snadné vysunutí a uvolnění, stejně jako nuceným chlazením vzduchem a tlumením nárazů na kryt akumulátoru.
Akumulátorový systém POWER FOR ALL
18V akumulátorový systém POWER FOR ALL je optimální pro domácí a zahradní práce. Jeden akumulátor lze používat v několika zahradních nástrojích různých značek, což zajišťuje vysokou flexibilitu a menší nároky na uskladnění. 18V akumulátory Husqvarna jsou dostupné ve dvou velikostech a byly optimalizovány pro nářadí Aspire™, aby zajistily lepší výkon a dostatečnou dobu provozu pro různé kutilské projekty na zahradě. Kromě toho je kompaktní akumulátor s nízkou hmotností praktický a zajišťuje tak pohodlí a efektivitu u každé práce. Sekačka Automower® Aspire™ R4 není součástí řady POWER FOR ALL ALLIANCE a je napájena vestavěným akumulátorem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Aku články a nabíječky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.667 kg |
| EAN: | 7333377474451 |
| Délka: | 85 mm |
| Hmotnost: | 0,667 kg |
| Kapacita Akumulátoru: | 6 Ah |
| Napětí Akumulátoru: | 18 V |
| Šířka: | 105 mm |
| Typ Akumulátoru: | Lion |
| Výstupní Výkon Akumulátoru: | 108 Wh |
| Výška Výrobku: | 118 mm |
| ? Objednací kód: | 9707215-01 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
