Akumulátor Aspire P4A 18-B45 2,5Ah Husqvarna
Kód: 9706008-01Související produkty
Detailní popis produktu
Výkonný 18V akumulátor s dlouhou výdrží
Akumulátor Husqvarna Aspire 18V (2,5Ah) je kompaktní a lehký akumulátor, kompatibilní s řadou výrobků Husqvarna Aspire.
Ergonomický design s měkkým úchopem umožňuje rychlé a snadné připojení k vašemu výrobku.
Tento akumulátor Power4All je vyroben z lithium-iontových článků a doporučuje se pro použití s nůžkami Aspire, nůžkamih na živý plot Aspire a nůžkami na trávu Aspire.
Tento akumulátor je výrobkem aliance POWER FOR ALL, jedné z největších aliancí předních výrobců akumulátorů.
Tyto akumulátory lze použít pro všechny výrobky, které jsou součástí této aliance*.
To znamená, že již nemusíte kupovat akumulátor ke každému výrobku.
*Bosch PSM 18 LI + Bosch ALB 18 LI kompatibilní pouze s typem akumulátoru 1,5 Ah - 3,0 Ah. "
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Aku články a nabíječky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.36 kg |
| EAN: | 7333377024373 |
| Délka: | 114 mm |
| Hmotnost: | 0,36 kg |
| Kapacita Akumulátoru: | 2,5 Ah |
| Napětí Akumulátoru: | 18 V |
| Šířka: | 81 mm |
| Typ Akumulátoru: | Lion |
| Výstupní Výkon Akumulátoru: | 45 Wh |
| Výška Výrobku: | 45 mm |
| ? Objednací kód: | 9706008-01 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
