Akumulátorová přímočará pila PSC-E 18 EB-Basic Festool
Kód: 578521Detailní popis produktu
PSC E 18 – jednoduché řezání přímočarou pilou.
S hmotností pouze 2,3 kg včetně akumulátoru a štíhlou, ergonomickou konstrukcí je malá akumulátorová přímočará pila určená na to podstatné: pravoúhlé a rovné řezy s tloušťkou materiálu až 40 mm. Ovládání je jednoduché. Pevný 90° stůl a vodicí váleček vhodný pro každou šířku pilového kotouče zajišťují, že je nářadí rychle připravené k použití bez zdlouhavých příprav. Nemusíte přitom dělat kompromisy ohledně komfortu při práci a práce přizpůsobené podle druhu materiálu. Díky výměně pilového kotouče bez použití nářadí a nastavení otáček s automatickým spuštěním můžete vždy vytvořit podmínky optimalizované pro dané použití. Obzvláště kompaktní je také odpovídající akumulátor, který je zároveň skutečný silák: Výkonný akumulátor TBX 4 zajišťuje rychlý postup práce a je kompatibilní s veškerým 18V akumulátorovým nářadím a nabíječkami.
Lehká a kompaktní: malá hmotnost pro práci bez únavy a manipulaci pod kontrolou.
Jednoduše v pravém úhlu: vedený pilový plátek a pevný 90° stůl pro konstantní přesnost.
Řezný výkon: se zdvihem 23 mm a nastavením kyvného zdvihu se hodí pro typické montážní práce.
Síla 18V: ideální v kombinaci s akumulátorem TBX 4 Compact – ušetřili jsem u něj na hmotnosti, ale nikoliv na výkonu.
Práce šetrná k materiálu: plastová pracovní deska je šetrná ke dřevu a materiálům podobným dřevu.
Výkonové parametry
antistatická funkce
Mobilní vysavače a nářadí s antistatickou funkcí, která zabraňuje nabíjení nářadí statickou elektřinou během činnosti.
Digitální elektronika MMC
procesorem řízená výkonová elektronika „Multi Material Control“ s možností regulace a udržování konstantních otáček a sledováním teploty pro práci přizpůsobenou materiálu
Chránič proti otřepům
Patentovaný chránič proti otřepům pro oboustranně čisté řezy.
FastFix
Usnadňuje výměnu nástrojů při frézování, řezání, hoblování, broušení, vrtání a šroubování.
CLEANTEC
Integrovaný bajonetový uzávěr jako spojovací prvek mezi vysavačem a nářadím.
motor EC-TEC
Koncepce pohonu EC-TEC se vyznačuje vyvíjením mimořádné síly při nejmenší možné spotřebě energie.
Stěžejní oblasti použití
Lícovací práce u nábytku, kuchyňských linek, budování interiérů
Vyřezávání začišťovací lišt
Přiřezávání obrobků
Pro práce do tloušťky materiálu 40 mm
Rozsah dodávky
odsávací hrdlo
chránič proti otřepům
sada pilových plátků: 1× WOOD FINE CUT S 75/2,5 a 1× WOOD UNIVERSAL S 75/4 FSG
Systainer³ SYS3 M 187
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ocasky a přímočaré pily |
|---|---|
| Hmotnost: | 4 kg |
| EAN: | 4014549451519 |
| Druh Pohonu: | Akumulátor |
| Napětí Akumulátoru: | 18 V |
| Počet Zdvihů: | 800 - 3 500 min⁻¹ |
| Stupňovitá Regulace Kyvného Zdvihu: | 4,00 |
| Délka zdvihu: | 23,00 mm |
| Hmotnost výrobku bez příslušenství: | 1,70 kg |
| Hladina akustického tlaku podle vyhodnocení A LpA: | 83,00 dB(A) |
| Hloubka řezu – neželezný kov: | 20,00 mm |
| Hloubka řezu – ocel (měkká): | 10,00 mm |
| Hloubka řezu ve dřevě: | 40,00 mm |
| Řezání dřevotřísky: Celková střední hodnota vibrací ah: | 7,30 m/s² |
| Řezání dřevotřísky: Hladina akustického výkonu podle vyhodnocení A LWA: | 91,00 dB(A) |
| Řezání dřevotřísky: Nejistota (hlučnost) K: | 5,00 dB |
| Řezání dřevotřísky: Nejistota (vibrace) K: | 1,50 m/s² |
| Řezání dřevotřísky: Řada norem EN: | 62841-2-11 |
Festool je prémiová německá značka, která je synonymem pro profesionalitu, preciznost a spolehlivost. Již více než 90 let se zaměřuje na vývoj a výrobu elektrického a pneumatického nářadí pro nejnáročnější řemeslníky. Festool se proslavil svým propracovaným systémem, který umožňuje efektivní práci a dosahování dokonalých výsledků.
Ať už jste truhlář, tesař, malíř nebo instalatér, s nářadím Festool dosáhnete dokonalosti v každém detailu. V našem e-shopu najdete kompletní sortiment, včetně aku nářadí Festool, příslušenství a systémových řešení.
| Výrobní společnost : | Festool GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Wertstrasse 20, 73240 Wendlingen, Německo |
| E-mail : | info@festool.de |
