Akumulátorová sekačka Husqvarna LC142i s akumulátorem a nabíječkou
Kód: 9705418-04Detailní popis produktu
Akumulátorová sekačka se super snadným startováním!
Husqvarna LC 142i je kompaktní a lehká akumulátorová sekačka na trávu s intuitivním ovládáním, se kterou snadno získáte perfektně střižený trávník. Tato akumulátorová sekačka na trávu je ideální pro sečení malých až středně velkých ploch nebo menších členitých zahrad.
Vybavena úsporným režimem Save™ pro delší dobu provozu s menší spotřebou energie.
Kompatibilní s naším 36 V akumulátorovým systémem.
Včetně aku BLi20 a nabíječky 40-C80
Ergonomická rukojeť
Ergonomicky zalomená rukojeť a snadno uchopitelná ovládací páka umožňují snadné ovládání.
Zvedací rukojeti přední a zadní
Snadné uchopení na přední a zadní části pro zvedání sekačky při přenášení do skladu, auta nebo přenášení po schodech.
Centrální nastavení výšky sečení
Rychlé a snadné nastavení výšky sečení. Jednou pákou pohybujete celým skeletem sekačky.
Sklopná rukojeť
Pro snadné skladování a přepravu.
Tichý provoz
Nízká hladina hluku zajišťuje příjemné pracovní podmínky a snižuje rušivý efekt pro okolí.
Power Boost
Automatické zvýšení rychlosti nože při sečení v náročných podmínkách v případě potřeby krátkodobě zvýší výkon
savE™
Můžete si vybrat mezi normálním režimem nebo úsporným režimem savE™, podle podmínek vaší práce, zda potřebujte maximální výkon anebo pracovat co nejdéle. Ať tak či onak, vždy dostanete perfektní výsledek.
Snadné startování
Nastartujte sekačku uvolněním pojistky a stlačením páky mrtvého muže dolů, pro zastavení motoru páku opět pusťte. Nejpříhodnější způsob startování vaší sekačky.
Složená sekačka zabírá minimální úložný prostor
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové sekačky |
|---|---|
| Hmotnost: | 17 kg |
| EAN: | 7392930759640 |
| Hladina Akustického Tlaku (Lpa): | 83 dB(A) |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 96 dB(A) |
| Hmotnost: | 17 kg |
| Kolečka S Ložisky, Přední/Zadní: | Ano |
| Materiál Skeletu: | ABS plast |
| Možnosti Nastavení Výšky Rukojeti: | 2 možnosti |
| Napětí Akumulátoru: | 36 V |
| Nastavení Výšky Sečení: | Centrální |
| Objem Sběrného Koše: | 50 l |
| Počet Poloh Sečení: | 7 |
| Poháněná Kola: | N/A |
| Přednastavené Otáčky: | 3200 ot./min |
| Ráfky, Materiál: | Plast |
| Rozměr Předního Kola: | 178 mm |
| Rozměr Zadního Kola: | 203 mm |
| Rozvor: | 61 cm |
| Rychlost Dopředu, Max.: | 0 km/h |
| Rychlost Dopředu, Min.: | 0 km/h |
| Systém Pohonu: | Bez pojezdu |
| Šířka Záběru: | 42 cm |
| Typ Rukojeti: | Ergonomická |
| Typ Sběrného Koše: | Tkaninová ochrana proti prachu |
| Výkon: | 0,55 kW |
| Výška Sečení, Max.: | 75 mm |
| Výška Sečení, Min.: | 25 mm |
| Způsob Sečení: | zadní výhoz, Sběr, BioClip® |
| ? Objednací kód: | 9705418-04 |
| ? Distribuce: | CZ |
Funkce a výhody sekaček Husqvarna LC137i, LC 142i a LC 142iS
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
