Akumulátorová sekačka Husqvarna LC347iVX s akumulátorem a nabíječkou
Kód: 9678623-04Detailní popis produktu
LC 347iVX s 2 akumulátory a nabíječkou
Sekačka na trávu s 47 cm širokým pracovním záběrem a 2 sloty pro akumulátory, kompatibilní se všemi akumulátory Husqvarna pro větší pohodlí, hospodárnost a delší provozní dobu.
Tichý a efektivní provoz s nulovými emisemi.
Ergonomický design zahrnuje intuitivní klávesnici, jednoduché nastavení výšky sečení a snadné manévrování.
Sekačka má vlastní pohon pro snadnější sečení středně velkých trávníků. Připojení Bluetooth poskytuje uživatelům data a informace o výrobku a umožňuje efektivnější servis.
V ceně
Typ nabíječky: 40-C80
Typ baterie: 2x B140
Není v ceně
Sada BioClip®: Mulčovací ucpávka BioClip®
Variabilní rychlost pojezdu
Rychlost pojezdu lze snadno nastavit podle vašich potřeb a stavu trávníku.
Ergonomická rukojeť
Ergonomicky zalomená rukojeť a snadno uchopitelná ovládací páka umožňují snadné ovládání.
Jednoduché nastavení výšky rukojeti
Rychlé a snadné nastavení rukojeti ve dvou různých výškách.
Zvedací rukojeti přední a zadní
Přední a zadní rukojeti se snadným úchopem usnadňují zvedání do úložných prostor, auta nebo při přenášení po schodech.
Centrální nastavení výšky sečení
Rychlé a snadné nastavení výšky sečení. Jednou pákou pohybujete celým skeletem sekačky.
Jednoduché složení rukojeti
Rukojeť lze jednoduše složit, aby sekačka zabírala minimum prostoru při skladování a přenášení.
Dva sloty na akumulátory
Dva akumulátory zajišťují dlouhou dobu provozu a možnost pracovat efektivněji s menším počtem přerušení.
Power Boost
Automatické zvýšení rychlosti nože při sečení v náročných podmínkách přináší větší výkon, aniž byste museli sami provádět jakékoli úpravy.
Režim úspory energie savE™
Režim savE™ maximalizuje dobu provozu, snižuje hladinu hluku a snižováním otáček prodlužuje výdrž akumulátoru. Ideální pro úkoly, které nevyžadují plný výkon. Režim savE™ zapnete a vypnete pouhým stisknutím tlačítka.
Intuitivní klávesnice
Intuitivní a snadno použitelná klávesnice se všemi informacemi na jednom místě pro pohodlné ovládání.
Nízké emise uhlíku
U tohoto výrobku si můžete být jisti, že během aktivního používání produkuje méně emisí uhlíku v porovnání s tradičním benzínovým výrobkem. Tento akumulátorový výrobek během používání nevypouští žádné emise CO2 a dokáže nabídnout výkon a kvalitu, které očekáváte od značky Husqvarna. Je však důležité si uvědomit, že emise CO2 vznikají během dalších fází životního cyklu výrobku, jako jsou výroba, nabíjení a likvidace po konci životnosti.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové sekačky |
|---|---|
| Hmotnost: | 26 kg |
| EAN: | 7392930883277 |
| Hladina Akustického Tlaku (Lpa): | 82 dB(A) |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 95 dB(A) |
| Hmotnost: | 26 kg |
| Kolečka S Ložisky, Přední/Zadní: | Ano |
| Materiál Skeletu: | Kompozit |
| Možnosti Nastavení Výšky Rukojeti: | 2 možnosti |
| Napětí Akumulátoru: | 36 V |
| Nastavení Výšky Sečení: | Centrální |
| Objem Sběrného Koše: | 55 l |
| Počet Poloh Sečení: | 6 |
| Poháněná Kola: | Zadní |
| Přednastavené Otáčky: | 3000 ot./min |
| Příslušenství V Ceně: | Sada Bioclip® |
| Ráfky, Materiál: | Plast |
| Rozměr Předního Kola: | 170 mm |
| Rozměr Zadního Kola: | 210 mm |
| Rozvor: | 665 cm |
| Rychlost Dopředu, Max.: | 4,5 km/h |
| Rychlost Dopředu, Min.: | 3 km/h |
| Systém Pohonu: | S vlastním pohonem, variabilní rychlost |
| Šířka Záběru: | 47 cm |
| Typ Rukojeti: | Ergonomická rukojeť (skrz sběrný koš) |
| Typ Sběrného Koše: | Tkaninová ochrana proti prachu |
| Vibrace Rukojeti: | 0,42 m/s² |
| Výkon: | 0,75 kW |
| Výška Sečení, Max.: | 75 mm |
| Výška Sečení, Min.: | 20 mm |
| Způsob Sečení: | zadní výhoz, Sběr, BioClip® |
| ? Objednací kód: | 9678623-04 |
| ? Distribuce: | CZ |
Funkce a výhody sekačky Husqvarna LC 347iVX
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
