Bateriová sekačka Stiga Combi 548e S Kit
Kód: 2L0486208/ST2Detailní popis produktu
Combi 548e S Kit je výkonná akumulátorová sekačka s bezuhlíkovým motorem o výkonu 1,3 kW, 46cm ocelovým žacím ústrojím a šesti nastavitelnými výškami sečení. Praktická rukojeť Fulcrum se otáčí a sklápí jediným kliknutím pro maximální pohodlí při práci i skladování. Sekačka je vybavena 60l hybridním sběrným košem na trávu a integrovaným hřebenem proti skalpování trávníku, který zajišťuje rovnoměrný a šetrný střih.
Obsah balení
Baterie 1x E450
Nabíječka C 430 FM
Mulčovací vložka
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové sekačky |
|---|---|
| Hmotnost: | 37 kg |
| EAN: | 8008984871892 |
| Doporučená Pracovní Plocha: | 550 ㎡ |
| Eco-Mód: | Ne |
| Hmotnost: | 32 kg |
| Konstrukční Materiál Sekací Hlavy: | Ocel |
| Lithium Baterie Jmenovitá Energie: | 216 Wh |
| Napětí: | 48 V |
| Nastavení Výšky Sečení: | Centrální |
| Pojezd: | S vlastním pohonem |
| Rozsah Výšky Sečení: | 22 - 80 mm |
| Rychlost Vpřed: | 3,7 Km/h |
| Šířka Záběru: | 46 cm |
| Typ Koše: | Hybridní s varováním |
| Typ Pohonu: | Baterie |
| Typ Rukojeti: | Fulcrum + soft grip |
| Typ Systému Drcení: | Sběr, Mulčování, Zadní výhoz |
| Výkon: | 1,3 kW |
| ePower: | Ano |
| Kapacita baterie: | 5 Ah |
| Kapacita koše: | 60 l |
| Kola: | 200 / 280mm drážkovaná kola na kuličkových ložiskách s měkkým běhounem |
| Nastavitelné řídítka: | Ano |
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Polohy výšky sečení: | 6 pozic |
| Přední rukojeť: | Ano |
| Sklopná řídítka: | Ano |
STIGA je renomovaná evropská značka s dlouholetou tradicí, která se specializuje na výrobu zahradní techniky. Ať už se jedná o sekačky na trávu, zahradní traktory nebo robotické sekačky, STIGA přináší inovativní, spolehlivá a uživatelsky přívětivá řešení, která promění práci na zahradě v radost.
S technikou STIGA získáte spolehlivého partnera, který vám pomůže vytvořit a udržet dokonalou zahradu. Investujte do kvality, která vám ušetří čas i námahu.
| Výrobní společnost : | STIGA S.p.A. |
|---|---|
| Adresa : | Via del Lavoro 6, 31033 Castelfranco Veneto (TV), Itálie |
| E-mail : | info@stiga.com |
