Bateriová sekačka Stiga Combi 753e V Kit
Kód: 2L0537978/ST2Detailní popis produktu
Combi 753e V Kit je vysoce výkonná akumulátorová sekačka určená pro větší trávníky. Disponuje extra širokým 51cm žacím ústrojím z galvanizované oceli, bezuhlíkovým motorem o výkonu 1,5 kW a novou rukojetí Fulcrum s možností nastavení výšky i úhlu.
Díky šesti rychlostem pojezdu, eco režimu a 60l hybridnímu sběrnému koši nabízí ideální kombinaci výkonu, přesnosti a maximálního komfortu při sečení.
Obsah balení
Baterie E450 - 2x 5 Ah / 48 V
Nabíječka C 430 FM
Mulčovací vložka
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové sekačky |
|---|---|
| Hmotnost: | 38.9 kg |
| EAN: | 8008984871939 |
| Doporučená Pracovní Plocha: | 900 ㎡ |
| Eco-Mód: | Ano |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Konstrukční Materiál Sekací Hlavy: | Galvanizovaná ocel |
| Lithium Baterie Jmenovitá Energie: | 432 Wh |
| Napětí: | 48 V |
| Nastavení Výšky Sečení: | Centrální |
| Rozsah Výšky Sečení: | 22 - 80 mm |
| Rychlost Vpřed: | 2,5 až 5 km / h |
| Šířka Záběru: | 51 cm |
| Typ Koše: | Hybridní s varováním |
| Typ Pohonu: | Baterie |
| Typ Rukojeti: | Fulcrum with keypad + soft grip |
| Typ Systému Drcení: | Sběr, Mulčování, Boční výhoz, Zadní výhoz |
| Výkon: | 1,5 kW |
| ePower: | Ano |
| Kapacita baterie: | 2 x 5 Ah |
| Garantovaná hladina akustického výkonu (LwA): | 96 dB(A) |
| Hladina vibrací: | < 2,5 (m/s2) |
| Kapacita koše: | 60 l |
| Kola: | 200 / 280mm drážkovaná kola na kuličkových ložiskách s měkkým běhounem |
| Měřená hladina akustického tlaku na uchu operátora (LpA): | 83,7 dB(A) |
| Měřená hladina akustického výkonu (LwA): | 95,6 dB(A) |
| Nastavitelná řídítka: | Ano |
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Polohy výšky sečení: | 6 pozic |
| Přední rukojeť: | Ano |
| Sklopná řídítka: | Ano |
| Systém sečení 4 v 1: | Ano |
STIGA je renomovaná evropská značka s dlouholetou tradicí, která se specializuje na výrobu zahradní techniky. Ať už se jedná o sekačky na trávu, zahradní traktory nebo robotické sekačky, STIGA přináší inovativní, spolehlivá a uživatelsky přívětivá řešení, která promění práci na zahradě v radost.
S technikou STIGA získáte spolehlivého partnera, který vám pomůže vytvořit a udržet dokonalou zahradu. Investujte do kvality, která vám ušetří čas i námahu.
| Výrobní společnost : | STIGA S.p.A. |
|---|---|
| Adresa : | Via del Lavoro 6, 31033 Castelfranco Veneto (TV), Itálie |
| E-mail : | info@stiga.com |
