Bateriová sekačkac Stiga Collector 48 S AE Kit
Kód: 2L0482008/ST1Detailní popis produktu
Nová sekačka Collector 48S AE Kit s vlastním pohonem usnadňuje sečení, i když se potýkáte s nerovným terénem, svahy nebo překážkami. Díky 1 pokročilé baterii ePower 48V 5Ah se synchronizovanou technologií - vyvinuté a testované společností STIGA v Itálii - můžete na jedno nabití posekat až 550 m2. A pro vaše pohodlí se jeho ergonomicky navržená rukojeť přizpůsobí vaší velikosti.
Obsah balení
Baterie 1x E 450
Nabíječka C 430 FM
Výkonná platforma Combi 3v1
Režim sběru (Collector) je navržen pro snadné a efektivní shromažďování posečené trávy přímo do odolného sběrného koše. Udržuje trávník čistý a upravený a zároveň umožňuje rychlé a pohodlné vyprazdňování.
48 cm žací ústrojí
48cm ocelové žací ústrojí se šesti nastavitelnými výškami sečení je vybaveno integrovaným hřebenem proti skalpování, který zajišťuje rovnoměrné výsledky i na nerovném terénu. Nabízí přesné sečení a efektivní pokrytí trávníků až do 550 m².
Bateriový systém ePower 48 V
48V ePower bateriový systém zahrnuje sdílené baterie s různými kapacitami od 2 Ah až po 7,5 Ah. Chytré, bezpečné a mimořádně odolné baterie STIGA ePower 48V jsou navrženy tak, aby zvládly dlouhé a náročné zahradní práce po celý rok, přičemž každý stroj může využívat 1 až 4 baterie podle potřeby výkonu.
Ergonomický komfort
Pojezdové provedení v kombinaci s ergonomickým nastavitelným madlem a 60l hybridním sběrným košem zajišťuje snadnou manévrovatelnost, pohodlné zvedání i praktické skladování pro sečení bez zbytečné námahy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové sekačky |
|---|---|
| Hmotnost: | 29.5 kg |
| EAN: | 8008984866942 |
| Doporučená Pracovní Plocha: | 550 ㎡ |
| Eco-Mód: | Ne |
| Konstrukční Materiál Sekací Hlavy: | Ocel |
| Lithium Baterie Jmenovitá Energie: | 216 Wh |
| Napětí: | 48 V |
| Nastavení Výšky Sečení: | Centrální |
| Pojezd: | S vlastním pohonem |
| Rozsah Výšky Sečení: | 22 - 65 mm |
| Rychlost Vpřed: | 3,7 Km/h |
| Šířka Záběru: | 46 cm |
| Typ Koše: | Hybridní s varováním |
| Typ Pohonu: | Baterie |
| Typ Rukojeti: | Ergonomická s dvojitým ručním spínačem |
| Typ Systému Drcení: | Sběr, Zadní výhoz |
| Výkon: | 1,3 kW |
| ePower: | Ano |
| Kapacita baterie: | 5 Ah |
| Kapacita koše: | 60 l |
| Kola: | 200 / 200mm válec na kuličkových ložiskách |
| Nastavitelné řídítka: | Ano |
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Polohy výšky sečení: | 6 pozic |
| Přední rukojeť: | Ano |
| Sklopná řídítka: | Ano |
STIGA je renomovaná evropská značka s dlouholetou tradicí, která se specializuje na výrobu zahradní techniky. Ať už se jedná o sekačky na trávu, zahradní traktory nebo robotické sekačky, STIGA přináší inovativní, spolehlivá a uživatelsky přívětivá řešení, která promění práci na zahradě v radost.
S technikou STIGA získáte spolehlivého partnera, který vám pomůže vytvořit a udržet dokonalou zahradu. Investujte do kvality, která vám ušetří čas i námahu.
| Výrobní společnost : | STIGA S.p.A. |
|---|---|
| Adresa : | Via del Lavoro 6, 31033 Castelfranco Veneto (TV), Itálie |
| E-mail : | info@stiga.com |
