Řetězová pila Husqvarna 540 XP
Kód: 9705181-14Detailní popis produktu
Husqvarna 540 XP® Mark III je svižná a lehká benzínová řetězová pila ve třídě 40 ccm, určená pro profesionální péči o stromy a prořezávací práce.
Výkonný motor v kombinaci s optimální volbou řetězu SP21G nebo S93G poskytuje působivý řezný výkon s rychlou akcelerací.
Snadné, spolehlivé startování – za studena i za tepla – a plynulá ovladatelnost dělají z této pily oblíbenou řetězovou pilu pro péči o stromy.
V ceně
Typ řetězu: SP21G
Délka lišty (v palcích): 14 palců
Typ vodící lišty (dlouhý): Vrchol vodící lišty
Zubová opěrka: Namontována
Vysoká řezná kapacita
Nová konstrukce motoru nabízí dostatek síly pro špičkový výkon i při delším řezání. Díky vysoké řezné kapacitě je pila ideální pro produktivní provoz – i při použití delší vodicí lišty.
Vždy optimalizováno
Díky AutoTune 3.0 je nastavení motoru vždy optimalizováno pro maximální startovatelnost a výkon za všech okolností. Není třeba ruční nastavení karburátoru.
Značka pro zaměření, která vydrží navždy
Perfektní značka pro zaměření při kácení je rozhodující - proto jsme jednu udělali, a ta přežije samotnou řetězovou pilu.
Optimalizované tělo pily
Žádné vyčnívající části, hladký spodek, zaoblený kryt startéru a dobře chráněné ovládací prvky umožňují lehkou manipulaci s pilou.
Air Injection odfiltruje 98% nasávaného prachu
Umožňuje plné nasazení po celý pracovní den se stálým výkonem a menším opotřebením motoru.
Připraveno pro připojení
Udržujte svou pilu a sebe v obraze díky digitálním službám Husqvarna. Stačí zapojit volitelné integrované zařízení pro připojení pod kryt válce. Poté jste připraveni připojit a diagnostikovat motor.
Výklopné víčko olejové nádrže
Snadno se otevře a bezpečně zajistí, i když budete nosit tlusté zimní rukavice.
Pojistná matice
Pojistná matice zabraňuje uvolnění matice lišty
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzinové pily |
|---|---|
| Hmotnost: | 4.1 kg |
| EAN: | 7392930673021 |
| Délka vodící lišty: | 14" (35 cm) |
| Doporučená Délka Vodicí Lišty, Max.: | 40 cm |
| Doporučená Délka Vodící Lišty, Min.: | 30 cm |
| Emise Výfukových Plynů (Co2 Eu V): | 782 g/kWh |
| Hladina Akustického Tlaku (Lpa): | 103 dB(A) |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 112 dB(A) |
| Hladina Vibrací Přední Rukojeť (M/S2): | 3,7 m/s² |
| Hladina Vibrací Zadní Rukojeť (M/S2): | 5,1 m/s² |
| Hmotnost (Bez Akumulátoru A Řezacího Zařízení): | 4,1 kg |
| Hmotnost (Bez Řezacího Zařízení): | 4,1 kg |
| Použití: | Profesionální |
| Rozteč řetězu: | .325" mini |
| Rychlost Řetězu: | 20,2 m/s |
| Typ řetězu: | SP21G |
| Výkon: | 1,9 kW |
| Zdvihový Objem Válce: | 39,1 cm³ |
| ? Objednací kód: | 9705181-14 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
