Řetězová pila Husqvarna 372 XP X-Torq
Kód: 9659681-18Detailní popis produktu
Profesionální řetězová pila pro vysoce náročné řezání
Skutečně profesionální řetězová pila ve vyšší střední třídě zkonstruovaná pro velmi náročné práce. Je osazena motorem X-TORQ s nízkou spotřebou paliva a nízkými emisemi výfukových plynů. Kliková skříň a vlastní kliková hřídel jsou navrženy pro výjimečně těžký provoz a karburátor je vybaven tlumením vibrací. Díky tomu může pila pracovat s velkým zatížením i při vysokých rychlostech. Řetězová pila se vyznačuje nízkou hmotností, vysokým výkonem, rychlou akcelerací a flexibilním provozem.
V ceně
Typ vodící lišty (dlouhý): Vrchol s vodícím kolečkem
Zubová opěrka: Namontována
Typ řetězu: C85
Délka lišty (v palcích): 18 palců
Systém Air Injection™
Odstředivý systém čištění vzduchu snižuje míru opotřebení a zajišťuje delší intervaly mezi čištěním filtru.
X-Torq®
Má nižší spotřebu paliva a nižší hladiny zplodin ve srovnání s nejpřísnějšími světovými předpisy pro ochranu životního prostředí.
Nastavitelné olejové čerpadlo
Nastavitelné olejové čerpadlo umožňuje snadno seřizovat mazání řetězu podle potřeby.
Rychloupínací vzduchový filtr
Usnadňuje čištění a výměnu vzduchového filtru.
Napínač řetězu umístěný na boku
Na boku umístěný napínač řetězu slouží k rychlému a snadnému nastavení řetězu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzinové pily |
|---|---|
| Hmotnost: | 6.6 kg |
| EAN: | 7391883510865 |
| Délka vodící lišty: | 18" (45 cm) |
| Doporučená Délka Vodicí Lišty, Max.: | 70 cm |
| Doporučená Délka Vodící Lišty, Min.: | 40 cm |
| Emise Výfukových Plynů (Co2 Eu V): | 742 g/kWh |
| Hladina Akustického Tlaku (Lpa): | 110 dB(A) |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 119 dB(A) |
| Hladina Vibrací Přední Rukojeť (M/S2): | 5,7 m/s² |
| Hladina Vibrací Zadní Rukojeť (M/S2): | 8 m/s² |
| Hmotnost (Bez Akumulátoru A Řezacího Zařízení): | 6,6 kg |
| Hmotnost (Bez Řezacího Zařízení): | 6,6 kg |
| Použití: | Profesionální |
| Rozteč řetězu: | 3/8" |
| Rychlost Řetězu: | 22,7 m/s |
| Typ řetězu: | C85 |
| Výkon: | 4,1 kW |
| Zdvihový Objem Válce: | 70,7 cm³ |
| ? Objednací kód: | 9659681-18 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
