Řetězová pila Husqvarna 445
Kód: 9705587-35Detailní popis produktu
Výkonná pila druhé generace pro všestranné použití pro lidi, kteří ocení profesionální kvality takové pily.
Snadno se startuje i při pomalejším zatažení za startovací šňůru, má výklopná víčka nádrží.
Motor X-Torq® znamená nižší spotřebu paliva a sníženou úroveň emisí.
Díky funkci automatického vracení spínače z polohy STOP do pohotovostní polohy a viditelné hladině palivové směsi v nádrži je ovládání pily jednodušší.
Aby bylo vždy zajištěno snadné startování, je pila vybavena systémem Smart Start® a palivovou pumpičkou.
Systém Air Injection™
Odstředivý systém čištění vzduchu snižuje míru opotřebení a zajišťuje delší intervaly mezi čištěním filtru.
Výklopné víčko nádrže
Výklopné víčko nádrže se snadno otvírá a zavírá.
Rychloupínací vzduchový filtr
Usnadňuje čištění a výměnu vzduchového filtru.
Značky pro kácení
Výrazné značky pro kácení zvyšují přesnost při kácení.
Viditelná hladina paliva
Průhledný indikátor paliva umožňuje snadnou kontrolu hladiny v nádrži.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzinové pily |
|---|---|
| Hmotnost: | 4.9 kg |
| EAN: | 7392930772854 |
| Délka vodící lišty: | 15" (38 cm) |
| Doporučená Délka Vodicí Lišty, Max.: | 50 cm |
| Doporučená Délka Vodící Lišty, Min.: | 33 cm |
| Emise Výfukových Plynů (Co2 Eu V): | 920 g/kWh |
| Hladina Akustického Tlaku (Lpa): | 103 dB(A) |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 114 dB(A) |
| Hladina Vibrací Přední Rukojeť (M/S2): | 3,1 m/s² |
| Hladina Vibrací Zadní Rukojeť (M/S2): | 4,9 m/s² |
| Hmotnost (Bez Akumulátoru A Řezacího Zařízení): | 4,9 kg |
| Hmotnost (Bez Řezacího Zařízení): | 4,9 kg |
| Použití: | Hobby |
| Rozteč řetězu: | .325" |
| Rychlost Řetězu: | 17,3 m/s |
| Výkon: | 2,1 kW |
| Zdvihový Objem Válce: | 45,7 cm³ |
| ? Objednací kód: | 9705587-35 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
