Benzinová sekačka Stiga Combi 53 SQ
Kód: 2L0536848/ST1Detailní popis produktu
Sekačka s pojezdem STIGA Combi 53 SQ má šířku záběru 51 cm a hybridní sběrný koš o objemu 60 litrů s indikátorem naplnění. V ocelovém šasi je uložen spolehlivý motor STIGA o objemu 166 cm3 a čistém výkonu 2,60 kW při 2900 ot/min.
Sekačka Combi 53 SQ umožňuje volit ze 4 různých funkcí sečení: zadní výhoz, boční výhoz, sběr nebo mulčování, které jemně rozdrtí posečenou trávu a rozprostře ji na trávník jako přírodní hnojivo. Centrálně umístěná výška sečení se snadno nastavuje pomocí páky do 6 poloh v rozmezí 22 až 80 mm. Velká zadní kola usnadňují manévrování na nerovném terénu.
Obsah balení
Boční deflektor
mulčovací záslepka
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzínové sekačky |
|---|---|
| Hmotnost: | 36.8 kg |
| EAN: | 8008984842397 |
| Doporučená Pracovní Plocha: | 1800 ㎡ |
| Hmotnost: | 33 kg |
| Konstrukční Materiál Sekací Hlavy: | Ocel |
| Nastavení Výšky Sečení: | Centrální |
| Objem Motoru: | 166 cm³ |
| Otáčky Motoru: | 2900 rpm |
| Ovládání Otáček: | Pevné otáčky |
| Pojezd: | S vlastním pohonem |
| Rozsah Výšky Sečení: | 22 - 80 mm |
| Rychlost Vpřed: | 3,7 Km/h |
| Startér: | Manuální |
| Šířka Záběru: | 51 cm |
| Typ Koše: | Hybridní s varováním |
| Typ Pohonu: | Benzín |
| Typ Rukojeti: | Ergonomická s vačkovým zámkem + měkkou rukojetí |
| Typ Systému Drcení: | Sběr, Mulčování, Boční výhoz, Zadní výhoz |
| Výkon: | 2,6 kW |
| Značka Motoru: | STIGA |
| Garantovaná hladina akustického výkonu (LwA): | 98 dB(A) |
| Hladina vibrací: | 5,9 m/s2 |
| Kapacita koše: | 60 l |
| Kapacita olejové nádrže: | 0,55 l |
| Kapacita palivové nádrže: | 1 l |
| Kola: | 200 / 280mm drážkovaná kola na kuličkových ložiskách s měkkým běhounem |
| Měřená hladina akustického tlaku na uchu operátora (LpA): | 83 dB(A) |
| Měřená hladina akustického výkonu (LwA): | 97,1 dB(A) |
| Model motoru: | ST 170 OHV Autochoke Powered by STIGA |
| Nastavitelné řídítka: | Ano |
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Polohy výšky sečení: | 6 pozic |
| Přední rukojeť: | Ano |
| Sklopné řídítka: | Ano |
| Systém sečení 4 v 1: | Ano |
STIGA je renomovaná evropská značka s dlouholetou tradicí, která se specializuje na výrobu zahradní techniky. Ať už se jedná o sekačky na trávu, zahradní traktory nebo robotické sekačky, STIGA přináší inovativní, spolehlivá a uživatelsky přívětivá řešení, která promění práci na zahradě v radost.
S technikou STIGA získáte spolehlivého partnera, který vám pomůže vytvořit a udržet dokonalou zahradu. Investujte do kvality, která vám ušetří čas i námahu.
| Výrobní společnost : | STIGA S.p.A. |
|---|---|
| Adresa : | Via del Lavoro 6, 31033 Castelfranco Veneto (TV), Itálie |
| E-mail : | info@stiga.com |
