Benzinový foukač Stiga BL 980 R
Kód: 255175102/ST1Detailní popis produktu
STIGA BL 980 R je výkonný a ovladatelný zádový foukač na listí pro řešení nejnáročnějších úkolů.
Výkonný a spolehlivý zážehový motor o obsahu 75,6 cm a zajišťuje vysoký výkon, zatímco systém automatického sytiče s funkcí předběžné akcelerace zajišťuje rychlé a snadné nastartování.
Tento foukač na listí pracuje se silným proudem vzduchu (25 m³/min) přičemž je zachována výborná pohyblivost obsluhy.
BL 980 R zaručuje komfort a manévrovatelnost díky nastavitelné joystickové rukojeti s integrovaným uzávěrem škrticí klapky.
Hadice je tvořena kloubovými pryžovými částmi, které umožňují snadné nasměrování proudu vzduchu.
Postroj batohu s ramenními popruhy a pásem znamená, že váha může být rozložena na obě ramena, díky čemuž je práce pohodlnější a snadnější.
Kryt filtru umožňuje snadný přístup k provedení údržby.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Foukače a vysavače |
|---|---|
| Hmotnost: | 15.845 kg |
| EAN: | 8008984853690 |
| Délka: | 535 mm |
| Hladina Akustického Tlaku (Lpa): | 100 dB(A) |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 112 |
| Hladina Vibrací (M/S2): | 2 |
| Hmotnost: | 12,435 kg |
| Maximální Otáčky Motoru: | 7500 rpm |
| Maximální Rychlost Vzduchu: | 100 m/s |
| Objem Motoru: | 75.6 cm³ |
| Objem Palivové Nádrže: | 2,1 l |
| Otáčky Motoru: | 7000 rpm |
| Postroj: | Batohový |
| Průtok Vzduchu: | 25 m³/min |
| Příslušenství V Ceně: | šroubovák |
| Rychlost Volnoběhu (+/- 100): | 2700 rpm |
| Startér: | Manuální |
| Sytič: | Manuální s automatickým návratem |
| Šířka: | 490 mm |
| Typ Karburátoru: | Motýlkový ventil |
| Typ Pohonu: | Benzínový dvoutaktní motor |
| Typ Vzduchového Filtru: | Papír |
| Typ Zapalovací Cívky: | Analogové |
| Výkon: | 3.1 kW |
| Výška Produktu: | 580 mm |
| ? Objednací kód: | 255175102/ST1 |
| ? Distribuce: | CZ |
STIGA je renomovaná evropská značka s dlouholetou tradicí, která se specializuje na výrobu zahradní techniky. Ať už se jedná o sekačky na trávu, zahradní traktory nebo robotické sekačky, STIGA přináší inovativní, spolehlivá a uživatelsky přívětivá řešení, která promění práci na zahradě v radost.
S technikou STIGA získáte spolehlivého partnera, který vám pomůže vytvořit a udržet dokonalou zahradu. Investujte do kvality, která vám ušetří čas i námahu.
| Výrobní společnost : | STIGA S.p.A. |
|---|---|
| Adresa : | Via del Lavoro 6, 31033 Castelfranco Veneto (TV), Itálie |
| E-mail : | info@stiga.com |
