Benzinový křovinořez BC 435 HD Stiga
Kód: 281321003/21Detailní popis produktu
Křovinořez poháněný 4-taktním benzínovým motorem o objemu 35 cm3 s rovnou hřídelí, dvojitou rukojetí „ve stylu řidítek“ a šířkou záběru 43 cm.
4-taktní benzínový motor o objemu 35 ccm
Rovná hřídel
Šířka záběru 43 cm
Dvojitá rukojeť „ve stylu řidítek“
Součástí balení je strunová hlava Tap & Go Dual Line a Dual Line a třízubý kotouč 3T
Včetně postroje
Obsah balení:
Nylonová hlava
Ocelový nůž
Postroj
Plastová nádobka
Šroubovák
Nástrčný klíč
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzínové křovinořezy |
|---|---|
| Hmotnost: | 13.1 kg |
| EAN: | 8008984840515 |
| Délka: | 1880 mm |
| Délka Struny: | 4 m |
| Hladina Akustického Tlaku (Lpa): | 95,6 dB(A) |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 114 |
| Hladina Vibrací Levá Rukojeť (M/S2): | 4.3 |
| Hladina Vibrací Pravá Rukojeť (M/S2): | 4.9 |
| Hmotnost: | 7,7 kg |
| Maximální Otáčky Motoru: | 11500 rpm |
| Objem Motoru: | 35.8 cm³ |
| Objem Palivové Nádrže: | 0,65 l |
| Otáčky Motoru: | 7000 rpm |
| Průměr Hřídele: | 23 mm |
| Průměr Kotouče: | 255 mm |
| Průměr Struny: | 2,4 mm |
| Průměr Trubky Hřídele: | 26 mm |
| Rychlost Volnoběhu (+/- 100): | 3000 rpm |
| Startér: | Manuální |
| Sytič: | Manuál |
| Šířka: | 684 mm |
| Šířka Záběru: | 43 cm |
| Typ Držadla: | Řidítková |
| Typ Hřídele: | Rovná |
| Typ Karburátoru: | Rotační ventil |
| Typ Nože: | 3 T |
| Typ Nylonové Hlavice: | Bump &, Work dvoustrunová se snadný posuvem |
| Typ Pohonu: | Benzínový čtyřtaktní motor |
| Typ Vzduchového Filtru: | Molitan |
| Typ Zapalovací Cívky: | Digitální |
| Výkon: | 0.95 kW |
| Výška Produktu: | 430 mm |
| ? Objednací kód: | 281321003/21 |
| ? Distribuce: | CZ |
STIGA je renomovaná evropská značka s dlouholetou tradicí, která se specializuje na výrobu zahradní techniky. Ať už se jedná o sekačky na trávu, zahradní traktory nebo robotické sekačky, STIGA přináší inovativní, spolehlivá a uživatelsky přívětivá řešení, která promění práci na zahradě v radost.
S technikou STIGA získáte spolehlivého partnera, který vám pomůže vytvořit a udržet dokonalou zahradu. Investujte do kvality, která vám ušetří čas i námahu.
| Výrobní společnost : | STIGA S.p.A. |
|---|---|
| Adresa : | Via del Lavoro 6, 31033 Castelfranco Veneto (TV), Itálie |
| E-mail : | info@stiga.com |
