Benzinový křovinořez Stiga BC 535 B
Kód: 287221002/ST1Detailní popis produktu
Křovinořez STIGA BC 535 B je poháněn zážehovým 2taktním motorem o obsahu 32,6 cm (0,9 kW) a má záběr sečení 43 cm.
Zařízení má zesílenou konstrukci, která absorbuje otřesy, nylonová hlava je navržena tak, aby pracovala tiše.
Tento křovinořez má ergonomické rukojeti ve tvaru řidítek, dodává se se závěsným postrojem a díky kompaktní, dobře vyvážené konstrukci je jeho použití jednoduché a pohodlné.
Obsah balení:
Nylonová hlava
Ocelový nůž
Postroj
Plastová nádobka
Šroubovák
Nástrčný klíč
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzínové křovinořezy |
|---|---|
| Hmotnost: | 13.7 kg |
| EAN: | 8008984853850 |
| Délka: | 1890 mm |
| Délka Struny: | 4 m |
| Hladina Akustického Tlaku (Lpa): | 98,5 dB(A) |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 114 |
| Hladina Vibrací Levá Rukojeť (M/S2): | 5.26 |
| Hladina Vibrací Pravá Rukojeť (M/S2): | 4.81 |
| Hmotnost: | 8,6 kg |
| Maximální Otáčky Motoru: | 11000 rpm |
| Objem Motoru: | 32.6 cm³ |
| Objem Palivové Nádrže: | 0,8 l |
| Otáčky Motoru: | 11000 rpm |
| Průměr Hřídele: | 8 mm |
| Průměr Kotouče: | 255 mm |
| Průměr Struny: | 2,4 mm |
| Průměr Trubky Hřídele: | 26 mm |
| Rychlost Volnoběhu (+/- 100): | 3100 rpm |
| Startér: | Snadné spuštění |
| Sytič: | Manuální s automatickým návratem |
| Šířka: | 690 mm |
| Šířka Záběru: | 43 cm |
| Typ Držadla: | Řidítková |
| Typ Hřídele: | Rovná - Forest typ |
| Typ Karburátoru: | Motýlkový ventil |
| Typ Nože: | 3 T |
| Typ Nylonové Hlavice: | Bump &, Work dvoustrunová |
| Typ Pohonu: | Benzínový dvoutaktní motor |
| Typ Vzduchového Filtru: | Papír |
| Typ Zapalovací Cívky: | Analogové |
| Výkon: | 0.9 kW |
| Výška Produktu: | 445 mm |
| ? Objednací kód: | 287221002/ST1 |
| ? Distribuce: | CZ |
STIGA je renomovaná evropská značka s dlouholetou tradicí, která se specializuje na výrobu zahradní techniky. Ať už se jedná o sekačky na trávu, zahradní traktory nebo robotické sekačky, STIGA přináší inovativní, spolehlivá a uživatelsky přívětivá řešení, která promění práci na zahradě v radost.
S technikou STIGA získáte spolehlivého partnera, který vám pomůže vytvořit a udržet dokonalou zahradu. Investujte do kvality, která vám ušetří čas i námahu.
| Výrobní společnost : | STIGA S.p.A. |
|---|---|
| Adresa : | Via del Lavoro 6, 31033 Castelfranco Veneto (TV), Itálie |
| E-mail : | info@stiga.com |
