Benzinový křovinořez Stiga BC 555 B
Kód: 287421002/ST1Detailní popis produktu
Křovinořez STIGA BC 555 B je poháněn spolehlivým motorem o obsahu 51,7 cm3 (1,55 kW) a je ideální pro náročné úkoly díky rovné hřídeli a záběru sečení 45 cm.
Zesílená konstrukce a nízké úrovně vibrací ve spojení s perfektně usazeným motorem zajišťují uživateli pohodlnou práci.
Ergonomické rukojeti ve tvaru řidítek zajišťují naprosté pohodlí a kontrolu za všech podmínek.
Nylonová dvoustrunná hlava Tap&Go rychle uvolňuje strunu jednoduše klepnutím hlavou o zem.
Obsah balení:
Nylonová hlava
Ocelový nůž
Dvojitý postroj
Plastová nádobka
Šroubovák
Nástrčný klíč
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzínové křovinořezy |
|---|---|
| Hmotnost: | 14.5 kg |
| EAN: | 8008984853881 |
| Délka: | 1890 mm |
| Délka Struny: | 4 m |
| Hladina Akustického Tlaku (Lpa): | 100,8 dB(A) |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 116 |
| Hladina Vibrací Levá Rukojeť (M/S2): | 4.11 |
| Hladina Vibrací Pravá Rukojeť (M/S2): | 4.34 |
| Hmotnost: | 9 kg |
| Maximální Otáčky Motoru: | 9500 rpm |
| Objem Motoru: | 51.7 cm³ |
| Objem Palivové Nádrže: | 1 l |
| Otáčky Motoru: | 9500 rpm |
| Průměr Hřídele: | 8 mm |
| Průměr Kotouče: | 255 mm |
| Průměr Struny: | 2,8 mm |
| Průměr Trubky Hřídele: | 28 mm |
| Rychlost Volnoběhu (+/- 100): | 3100 rpm |
| Startér: | Snadné spuštění |
| Sytič: | Manuální s automatickým návratem |
| Šířka: | 690 mm |
| Šířka Záběru: | 45 cm |
| Typ Držadla: | Řidítková |
| Typ Hřídele: | Rovná - Forest typ |
| Typ Karburátoru: | Motýlkový ventil |
| Typ Nože: | 3 T |
| Typ Nylonové Hlavice: | Bump &, Work dvoustrunová |
| Typ Pohonu: | Benzínový dvoutaktní motor |
| Typ Vzduchového Filtru: | Papír |
| Typ Zapalovací Cívky: | Digitální |
| Výkon: | 1.55 kW |
| Výška Produktu: | 445 mm |
| ? Objednací kód: | 287421002/ST1 |
| ? Distribuce: | CZ |
STIGA je renomovaná evropská značka s dlouholetou tradicí, která se specializuje na výrobu zahradní techniky. Ať už se jedná o sekačky na trávu, zahradní traktory nebo robotické sekačky, STIGA přináší inovativní, spolehlivá a uživatelsky přívětivá řešení, která promění práci na zahradě v radost.
S technikou STIGA získáte spolehlivého partnera, který vám pomůže vytvořit a udržet dokonalou zahradu. Investujte do kvality, která vám ušetří čas i námahu.
| Výrobní společnost : | STIGA S.p.A. |
|---|---|
| Adresa : | Via del Lavoro 6, 31033 Castelfranco Veneto (TV), Itálie |
| E-mail : | info@stiga.com |
