Benzinový multi-tool 5 in 1 Stiga MT 330
Kód: 287130152/ST2Detailní popis produktu
STIGA MT 330 - 5 in 1 je multifunkční stroj 5 v 1, který lze používat s různými nástavci.
Je poháněn 2-taktním benzínovým motorem o objemu 25,4cm3 s čistým výkonem 0,7 kW. Může být použit jako křovinořez s 3T čepelí nebo se strunovou hlavou s technologií Tap & Go pro rychlé uvolnění struny jako vyžínač.
Funkci nůžek na živé ploty obstarává 40 cm dlouhá lišta se 180 ° otočnou hlavou a 25 cm řetězová lišta na prořezávání větví.
Všechny nástavce lze použít s prodlužovací tyčí o délce 70 cm, která je součástí balení stejně jako postroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzinove plotostřihy |
|---|---|
| Hmotnost: | 15.98 kg |
| EAN: | 8008984855366 |
| Délka: | 1890 mm |
| Délka Čepele: | 43 cm |
| Délka Řezu: | 40 cm |
| Délka Struny: | 4 m |
| Délka Tyče: | 25 cm |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | křovinořez 109 dB(A), plotostřih 107 dB(A), pila 111 dB(A) |
| Hmotnost: | 7,1 kg |
| Maximální Otáčky Motoru: | 11000 rpm |
| Objem Motoru: | 25.4 cm³ |
| Objem Olejové Nádrže: | 0,12 l |
| Objem Palivové Nádrže: | 0,65 l |
| Olejové Čerpadlo: | Automatický |
| Otáčky Motoru: | 11000 rpm |
| Postroj: | Jednoduchý |
| Průměr Hřídele: | 8 mm |
| Průměr Kotouče: | 255 mm |
| Průměr Struny: | 2,4 mm |
| Průměr Trubky Hřídele: | 26 mm |
| Rychlost Řetězu: | 5.2 m/s |
| Rychlost Volnoběhu (+/- 100): | 3100 rpm |
| Řetězový Napínací Systém: | Napínání předním šroubem |
| Spojka Prodloužení: | 70 cm |
| Startér: | Snadné spuštění |
| Sytič: | Manuál |
| Šířka: | 385 mm |
| Šířka Záběru: | 43 cm |
| Typ Čepele (Křovinořez): | 3 T |
| Typ Držadla: | Smyčková |
| Typ Karburátoru: | Rotační ventil |
| Typ Lišty: | Lišta s ozubeným kolečkem |
| Typ Nože: | Duální |
| Typ Nylonové Hlavice: | Dvoustrunová Tap &, Go |
| Typ Pohonu: | Benzínový dvoutaktní motor |
| Typ řetězu: | 3/8" .050" (91PJ-40X) |
| Typ Vzduchového Filtru: | Molitan |
| Typ Zapalovací Cívky: | Analogové |
| Úhel Natočení Lopatky: | 180 ° |
| Výkon: | 0.7 kW |
| Výška Produktu: | 300 mm |
| Vzdálenost Zubů: | 25 mm |
| ? Objednací kód: | 287130152/ST2 |
| ? Distribuce: | CZ |
STIGA je renomovaná evropská značka s dlouholetou tradicí, která se specializuje na výrobu zahradní techniky. Ať už se jedná o sekačky na trávu, zahradní traktory nebo robotické sekačky, STIGA přináší inovativní, spolehlivá a uživatelsky přívětivá řešení, která promění práci na zahradě v radost.
S technikou STIGA získáte spolehlivého partnera, který vám pomůže vytvořit a udržet dokonalou zahradu. Investujte do kvality, která vám ušetří čas i námahu.
| Výrobní společnost : | STIGA S.p.A. |
|---|---|
| Adresa : | Via del Lavoro 6, 31033 Castelfranco Veneto (TV), Itálie |
| E-mail : | info@stiga.com |
