Benzinový plotostřih HT 525 Stiga
Kód: 252421008/ST2Detailní popis produktu
HT 525 je nejnovější vysoce výkonný benzínový plotostřih řady STIGA Experience.
Jeho lehký, ale silný motor s výkonem pohání 60 cm dlouhou dvojčinnou laserem broušenou čepel.
Ta dosahuje střižné rychlosti 3000 spm, takže si můžete být jisti, že dosáhnete konzistentního a přesného střihu.
Vícebodový antivibrační systém zaručuje práci bez námahy a vibrací ať pracujete jakkoli dlouho.
HT 525 je vybaven systémem snadného startu, takže je připraven k práci, kdykoli je potřeba.
Ergonomická rukojeť s měkkým polstrem je možné otočit do tří poloh pro pohodlnější vertikální i horizontální stříhání.
Díky přístupu ke vzduchovému filtru bez použití nářadí je údržba rychlá a jednoduchá.
A když potřebujete naostřit nože, jednoduše demontujete chránič lišty.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzinove plotostřihy |
|---|---|
| Hmotnost: | 7.1 kg |
| EAN: | 8008984854901 |
| Délka: | 1086 mm |
| Délka Čepele: | 60 cm |
| Délka Řezu: | 46 cm |
| Hladina Akustického Tlaku (Lpa): | 97,5 dB(A) |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 108 |
| Hladina Vibrací Přední Rukojeť (M/S2): | 2.6 |
| Hladina Vibrací Zadní Rukojeť (M/S2): | 2.8 |
| Hmotnost: | 5,6 kg |
| Maximální Otáčky Motoru: | 10500 rpm |
| Objem Motoru: | 22.5 cm³ |
| Objem Palivové Nádrže: | 0,26 l |
| Otáčky Motoru: | 10500 rpm |
| Otáčky Zubatého Kotouče: | 3000 spm |
| Rychlost Volnoběhu (+/- 100): | 3000 rpm |
| Řezná Kapacita (Průměr): | 27 mm |
| Startér: | Manuální |
| Sytič: | Automatický |
| Šířka: | 244 mm |
| Typ Držadla: | Otočný 180 ° - 3 polohy |
| Typ Karburátoru: | Motýlkový ventil |
| Typ Nože: | Duální |
| Typ Pohonu: | Benzínový dvoutaktní motor |
| Typ Vzduchového Filtru: | Papír |
| Typ Zapalovací Cívky: | Digitální |
| Výkon: | 0.65 kW |
| Výška Produktu: | 202 mm |
| Vzdálenost Zubů: | 35 mm |
| ? Objednací kód: | 252421008/ST2 |
| ? Distribuce: | CZ |
STIGA je renomovaná evropská značka s dlouholetou tradicí, která se specializuje na výrobu zahradní techniky. Ať už se jedná o sekačky na trávu, zahradní traktory nebo robotické sekačky, STIGA přináší inovativní, spolehlivá a uživatelsky přívětivá řešení, která promění práci na zahradě v radost.
S technikou STIGA získáte spolehlivého partnera, který vám pomůže vytvořit a udržet dokonalou zahradu. Investujte do kvality, která vám ušetří čas i námahu.
| Výrobní společnost : | STIGA S.p.A. |
|---|---|
| Adresa : | Via del Lavoro 6, 31033 Castelfranco Veneto (TV), Itálie |
| E-mail : | info@stiga.com |
