Benzinový vyžínač Stiga GT 330 A
Kód: 287110102/ST2Detailní popis produktu
Strunová sekačka na trávu STIGA GT 330 A má 2taktní zážehový motor o obsahu 25,4 cm3, zakřivenou hřídel.
Hřídel je spojená, čímž se ušetří úložný prostor, když se sekačka nepoužívá, a usnadňuje přeprava.
GT 330 A má jednu rukojeť ve tvaru smyčky a inovativní dvoustrunnou hlavu Tap&Go, která rychle uvolňuje strunu jednoduše klepnutím hlavou o zem.
Tato strunová sekačka na trávu má záběr sečení 38 cm.
Součást balení:
Nylonová hlava
Plastová láhev
Šroubovák
Klíč
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzinové vvyžínače |
|---|---|
| Hmotnost: | 8.7 kg |
| EAN: | 8008984853379 |
| Délka: | 1610 mm |
| Délka Struny: | 4 m |
| Hladina Akustického Tlaku (Lpa): | 88,9 dB(A) |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 109 |
| Hladina Vibrací Přední Rukojeť (M/S2): | 3.5 |
| Hladina Vibrací Zadní Rukojeť (M/S2): | 5.8 |
| Hmotnost: | 6,5 kg |
| Maximální Otáčky Motoru: | 8800 rpm |
| Objem Motoru: | 25.4 cm³ |
| Objem Palivové Nádrže: | 0,65 l |
| Otáčky Motoru: | 8800 rpm |
| Průměr Hřídele: | 8 mm |
| Průměr Struny: | 2 mm |
| Průměr Trubky Hřídele: | 26 mm |
| Rychlost Volnoběhu (+/- 100): | 3100 rpm |
| Startér: | Snadné spuštění |
| Sytič: | Manuál |
| Šířka: | 335 mm |
| Šířka Záběru: | 38 cm |
| Typ Držadla: | Smyčková |
| Typ Hřídele: | Zakřivená, dělitelná |
| Typ Karburátoru: | Rotační ventil |
| Typ Nylonové Hlavice: | Dvoustrunová Tap &, Go |
| Typ Pohonu: | Benzínový dvoutaktní motor |
| Typ Vzduchového Filtru: | Molitan |
| Typ Zapalovací Cívky: | Analogové |
| Výkon: | 0.7 kW |
| Výška Produktu: | 365 mm |
| ? Objednací kód: | 287110102/ST2 |
| ? Distribuce: | CZ |
STIGA je renomovaná evropská značka s dlouholetou tradicí, která se specializuje na výrobu zahradní techniky. Ať už se jedná o sekačky na trávu, zahradní traktory nebo robotické sekačky, STIGA přináší inovativní, spolehlivá a uživatelsky přívětivá řešení, která promění práci na zahradě v radost.
S technikou STIGA získáte spolehlivého partnera, který vám pomůže vytvořit a udržet dokonalou zahradu. Investujte do kvality, která vám ušetří čas i námahu.
| Výrobní společnost : | STIGA S.p.A. |
|---|---|
| Adresa : | Via del Lavoro 6, 31033 Castelfranco Veneto (TV), Itálie |
| E-mail : | info@stiga.com |
