Čepice Beanie Husqvarna

+ Nová kolekce oblečení pro volný čas od společnosti Husqvarna

Husqvarna

5932537-01

Skladem

399 Kč vč. DPH
359 Kč vč. DPH

Černá pleteninová čepice zdobená šedým potiskem průkopnické pily Husqvarna. Pletenina Coolmax® zaručuje vysokou prodyšnost, rychlý odvod vlhkosti a velmi dobrou termoregulaci.

Promyšlené materiály
Veškeré oblečení v sérii Husqvarna Xplorer je ušito z kvalitních prodyšných materiálů s cílem zajistit vysoký komfort a pohodlné nošení.

Pro aktivní životní styl
Ať už se chystáte do lesa nebo pracovat na zahradě, v oblečení Xplorer se budete cítit pohodlně. Při procházce i práci oceníte kvalitní outdoorové oblečení, které Vás chrání nejen proti chladu. Kombinace prodyšných a pružných materiálů vám zajistí i potřebnou volnost pohybu.

Kvalitní oblečení pro každou aktivitu
Vysoce kvalitní kolekce Husqvarna Xplorer byl navržena v souladu s moderními trendy oblečení a testována ve Švédsku, Německu a Itálii, kde si získala oblibu i mezi profesionály v dřevařském průmyslu. Díky pečlivě vybraným materiálům, komfortnímu provedení a řadou inteligentních vylepšení naše outdoorové oblečení a vybavení vždy fungují perfektně.


Ptejte se, pokud chcete znát přesný termín dodání či Vás zajímají další informace o nabízeném produktu. Položky označené hvězdičkou (*) je třeba vyplnit. Děkujeme.
Poslat stránku emailem
Položky označené hvězdičkou (*) je třeba vyplnit. Děkujeme.
Čepice Beanie Husqvarna + Nová kolekce oblečení pro volný čas od společnosti Husqvarna

Zahradní a komunální technika


Profesionální i hobby nářadí