Elektrická pila Husqvarna 420EL
Kód: 9672057-16Detailní popis produktu
Elektrická a snadno ovladatelná řetězová pila s vysokou rychlostí řetězu
Husqvarna 420EL je elektricky poháněná řetězová pila se snadno ovladatelným štíhlým tělem, které nabízí vynikající manipulaci a kontrolu. Vysoká rychlost řetězu zajišťuje plynulé řezání a ergonomická rukojeť a lehká, dobře vyvážená konstrukce snižují námahu vašich paží, ramen a zad. Napínání řetězu je rychlé a snadné a lištu s řetězem lze namontovat bez použití nářadí. Ideální nástroj pro vlastníky domů, použití v interiéru a řemeslníky.
V ceně
Typ vodící lišty (dlouhý): Vrchol s vodícím kolečkem
Zubová opěrka: Namontována
Typ řetězu: H37
Délka lišty (v palcích): 16 palců
Snadno se ovládá
Motor je uložen podélně, proto je tělo pily štíhlé a pila se snadno ovládá.
Napínání řetězu bez použití nářadí
Rychlé a snadné napínání řetězu a nasazení vodící lišty s řetězem bez použití nářadí.
Okénko hladiny oleje
Průhledný olejoznak slouží ke kontrole stavu hladiny oleje pro mazání řetězu.
Ergonomická rukojeť
Ergonomicky tvarovaná rukojeť pro větší pohodlí při práci a snadný přístup k ovládacím prvkům.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické pily |
|---|---|
| Hmotnost: | 4.7 kg |
| EAN: | 7393080486134 |
| Délka vodící lišty: | 16" (40 cm) |
| Doporučená Délka Vodicí Lišty, Max.: | 40 cm |
| Doporučená Délka Vodící Lišty, Min.: | 40 cm |
| Hladina Akustického Tlaku (Lpa): | 90,8 dB(A) |
| Hladina Akustického Výkonu (Lwa): | 103 dB(A) |
| Hladina Vibrací Zadní Rukojeť (M/S2): | 3,9 m/s² |
| Hmotnost (Bez Akumulátoru A Řezacího Zařízení): | 4,7 kg |
| Hmotnost (Bez Řezacího Zařízení): | 4,7 kg |
| Použití: | Hobby |
| Rozteč řetězu: | 3/8" mini |
| Rychlost Řetězu: | 14,5 m/s |
| Typ řetězu: | H37 |
| ? Objednací kód: | 9672057-16 |
| ? Distribuce: | CZ |
Značka Husqvarna – zahradní a lesní technika
Tradiční švédská společnost Husqvarna započala svou dráhu již v roce 1689. Husqvarna je inovátorem a světovou autoritou ve výrobě strojů pro práci v lese, parku či zahradě. Tradice, kvalita a špičkové inovace především v oblasti akumulátorových a robotických řešení ve jménu vysokého výkonu, ergonomie a péče o životní prostředí.
Bartoš nářadí s hrdostí nabízí sekačky na trávu značky Husqvarna, robotické sekačky Husqvarna Automower®, akumulátorové výrobky a další sortiment.
Náš tým vám poskytne odborné rady a pomůže vám vybrat vhodné vybavení pro vaši zahradu nebo podnikání.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si všechny modely
Již více než 30 let společnost Husqvarna stojí v čele robotického sečení trávníků. Více než 4 miliony zákazníků důvěřuje sekačkám Husqvarna Automower®, které jim zajišťují dokonale posečený trávník. Tyto stroje jsou navrženy ve Švédsku a vyrobeny v Evropě.
Důvěřujte světové špičce v oblasti robotického sečení a prohlédněte si kompletní sortiment
| Výrobní společnost : | Husqvarna AB |
|---|---|
| Adresa : | Drottninggatan 2, SE-561 82 Huskvarna, Švédsko |
| E-mail : | info@husqvarna.com |
